• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 616

15736482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874254 15736482 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 65...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 414 PLN (87 zł/m2)

2
-
51 m2
1980
15896616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984060 15896616 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 3300m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

72 600 PLN (22 zł/m2)

1
-
3300 m2
2025
15895557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962020 15895557 Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku (Zaspa), w nowoczesnym budynku z recepcją, monitoringiem, ochroną oraz windą.Lokal znajduje się na 23 piętrze i wyróżnia się cieka...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
69 m2
2015
15885186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27719679 15885186 Oferta bez prowizji Nietuzinkowy lokal w przyziemiu Willi w centrum Wrzeszcza.Lokalizacja z świetnym dostępem do komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, biurowej, kancelaryjnej.Lokal o powierzchni 106m2 do własnej aranżacji. ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 180 PLN (30 zł/m2)

3
-
106 m2
1900
15846261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26879355 15846261 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem klimatyzowany, lokal biurowy o powierzchni 35 m.kw zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Budowlanych.Aktualnie w układzie open space – możliwość wydzielenia gabinetusalki kon...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
2012
15830849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26680048 15830849 Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja.Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 rok.Lokalizacja:Obiekt położony w Gdańsku Kokoszki z bardzo dobrym dojazdem do obwodnicy trójmiejskiej, autostrady,...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 564 PLN (26 zł/m2)

1
-
214 m2
2025
15820766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26629178 15820766 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny magazyn przy obwodnicy Trójmiasta Magazyny - 20km od portu w Gdańsku (DCT) i 26km od portu w Gdyni (BCT), 6km od lotniska.Standard budynku:- wysokość - 10m,- nośność posadzk...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

37 440 PLN (18 zł/m2)

1
-
2080 m2
2007
15784376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25851347 15784376 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne również moduły biurowe 19 m.k...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 560 PLN (60 zł/m2)

1
-
26 m2
1980
15770581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25556425 15770581 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 7242m2).Hala dostępna będzie od 06.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziomu zero- Możliwość...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

44 000 PLN (20 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15736478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874310 15736478 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem atrakcyjna powierzchnia biurowa o łącznym metrażu 165,85 m², położona w doskonałej lokalizacji przy zjeździe z obwodnicy Trójmiasta (OwczarniaOsowa), co gwarantuje świetne ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 315 PLN (63 zł/m2)

3
-
165 m2
2000
15736456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874308 15736456 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 500m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 160 PLN (88 zł/m2)

1
-
104 m2
1970
15736506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874305 15736506 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 500m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 144 PLN (82 zł/m2)

1
-
26 m2
1970