• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 615

15871420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27469138 15871420 HOT OFERTA tylko w Pepper House!Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i wygodę życia w centrum...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15896196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pok. mieszkanie - Gdańsk Przymorze, 1km od morza 27971784 15896196 TYLKO U NAS!OKOLICA: Mieszkanie usytuowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnicy Gdańska - Przymorzu. Blisko Parku Oliwskiego i Katedry Oliwskiej oraz lasu. Bardzo dobra komunikacja z dojazdem do Centrum Gdańska jak i Sopotu oraz do obwodnicy Tró...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 150 PLN (74 zł/m2)

4
1
70 m2
2010
15878149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, 2 pok. apartament, miejsce postojowe 27590036 15878149 Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz !Atuty nieruchomości :nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiemdobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska, samochodem do obwodnicy ok 10minpełna infrastruktura (Żabka , B...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15831082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na wynajem | 40 m2 | 2 pokoje| widok | 26686090 15831082 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wygodne biuro na Wzgórzu Mickiewicza czeka właśnie na Ciebie! Idealne na biuro rachunkowe, projektowe lub gabinet. Zapraszam do za...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
40 m2
2006
15896034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27965915 15896034 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15896033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka 27965912 15896033 Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience WC , umywalka, wanna oraz pralka , całość wykończona w g...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15895254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia od zaraz! 27961639 15895254 LOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, blisko PKP, SKM i PKM, sprawne połączenie z Obwodnicą Trójmiasta.To idealne...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15881226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn 240 m2 z zapleczem Gdańsk Osowa 27625608 15881226 Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn o powierzchni 240 m², zlokalizowany przy ul. Jednorożca. Idealny pod d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 900 PLN (37 zł/m2)

2
-
240 m2
2005
15742157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal idealny na biuro! Gdańsk Morena! 24985131 15742157 Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 139m2, na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy!Zalety nieruchomości:- atrakcyjny budynek z 2009r- teren ogrodzony, z dwoma bramami ot...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

11 300 PLN (81 zł/m2)

8
-
139 m2
2009
15662557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestrzeń biurowa lub mieszkalna dla firmy. 23501480 15662557 Do wynajęcia - pokoje w doskonałej lokalizacji Gdańska - idealny na biura lub komfortowe pokoje dla pracowników firm.Profesjonalna oferta najmu przestronnego i funkcjonalnego domu z przeznaczeniem na biura dla różnorodnej działalności lub jako mieszk...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 500 PLN (49 zł/m2)

5
2
174 m2
-
15714666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjny lokal biurowy na Morenie! 24463972 15714666 Do wynajęcia lokal o powierzchni 134m2, na pierwszym piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy!Zalety nieruchomości:- atrakcyjny budynek z 2009r- teren ogrodzony, z dwoma bramami otwierany...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

11 800 PLN (88 zł/m2)

6
-
134 m2
2009
15895071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27957079 15895071 Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – w kameralnej Rezydencji Marina.Zaledwie kilka minut spacerem od plaży i mola w Brzeźnie. To lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
48.75 m2
2012