• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 615

15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15895336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962036 15895336 Lokal usługowy 110-210 m² wolnostojący budynek witryny Wrzeszcz Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w wolnostojącym budynku przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsk. Nieruchomość mieści się w budynku po dawnym kinie, co nadaje wnętrzu unikalny charakte...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 000 PLN (136 zł/m2)

2
-
110 m2
1933
15895406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962012 15895406 Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z w...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 550 PLN (65 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15895331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962010 15895331 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto Gdańsk, przy ul. Cedrowej w dzielniku Gdańsk Ujeścisko. LOKALIZACJA:...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (60 zł/m2)

2
1
47.6 m2
2016
15895552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961989 15895552 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku Śródmieście przy ul. Szafarnia.LOKALIZACJA:Ulica Szafarnia położona jest w ścisłym centrum Gdańska, nad brzegiem Nowej Motławy, co zapewnia szybki dostęp do n...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
70 m2
2012
15895711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962728 15895711 Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie - czeka na pierwszych lokatorów. LOKALIZACJA: Mieszkanie...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (81 zł/m2)

4
1
93 m2
2024
15895706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962016 15895706 Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m², położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się w nowym apartame...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (71 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15895709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962722 15895709 Lokal 300 m² w wolnostojącym budynku witryny parking podział Nowoczesna powierzchnia usługowa z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku. Idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby, p...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

28 000 PLN (93 zł/m2)

2
-
300 m2
1933
15895851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962703 15895851 Eastate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak.LOKALIZACJA:Ulica Miałki Szlak znajduje się w przemysłowo-usługowej części Gdańska, w rejonie Rudnik i Olszynki, niedaleko trasy prowadzącej do centrum miasta...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
98 m2
-
15895780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962710 15895780 Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu mieszkania położonego na nowo wybudowanym, nowoczes...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
41 m2
2025