• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Tczew

Znalezionych ofert: 17

15858895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27156446 15858895 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nierucho...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

117 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
26005 m2
-
15621923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
kawalerka z oddzialną kuchnią i sypialnią 22634443 15621923 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:doskonała lokalizacjawygodne 1 piętroblisko Biedronkaudostępniamy piwnicęLOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane jest w najlepie...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 500 PLN (45 zł/m2)

2
-
33 m2
1973
15893661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915373 15893661 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w Tczewie przy ul. Jodłowej. Lokal o powierzchni 58 m posiada dwa niezależne wejścia, co daje możliwość elastycznego wykorzystania przestrzeni według potrzeb najemcy.Obecnie lokal jest zaaranżowany i funkcjonuje z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15893381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27910330 15893381 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w Tczewie przy ul. Jagiełły, na osiedlu Suchostrzygi.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Lokal jest jasny, zadbany i w pełni umeblowany — ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1978
15891183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890494 15891183 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Tczewie.Nieruchomość mieści się przy ul. Tetmajera na osiedlu Czyżykowo w Tczewie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- w pobliżu znajdują się szkoły...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 200 PLN (46 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15870896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27443781 15870896 Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów.Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie s...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15807676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26376661 15807676 Polecam lokal handlowo - usługowy na wynajem lub sprzedaż w Tczewie ulica Mickiewicza 4.Lokal o łącznej powierzchni 47 m2 usytuowany jest na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy bez ruchu samochodowego z dużą witryną sklepową.Nieruchomo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 650 PLN (35 zł/m2)

11
-
47 m2
1902
15320324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15695494 15320324 Prezentujemy Państwu ofertę lokalu na sprzedaż w Tczewie w centrum handlowym Manhattan.Lokal o powierzchni 35 m2 dzięki wysokim, szklanym witrynom jest on bardzo ekspozycyjny, z łatwym dostępem dla potencjalnych klientów.Wysokość pomieszczeń wynosi 3...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 100 PLN (60 zł/m2)

11
-
35 m2
-
15812463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26519602 15812463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: od 20 zł netto m2 miesiącMożliwość wynajęcia od 330 - 1200 m2 (Działka 2400 m2 )Do wynajęcia powierzchnia budynku przemysłowego położonego w strefie działalności przemysłowej w Tczewie, przy ul. 30 ...

Tczew (Tczew) (Pomorskie, gm. Tczew)

6 999 PLN (6 zł/m2)

4
-
1200 m2
-
15791930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26002047 15791930 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych.Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni ok 12 m2 umiejs...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

600 PLN (50 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15829838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644516 15829838 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.OKOLICA:W pobliżu znajdują się plac zabaw, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarsk...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 500 PLN (42 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15688256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23982656 15688256 Sprzedam lub Wynajmę lokal niemieszkalny o łącznej powierzchni 50,44 m2 składający się z sali sprzedażowej, zaplecza i wc.Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy na rynku Starego Miasta Tczewa - ul. Hallera.Lokal o przeznaczeniu handlowo- usługow...