• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Wejherowo

Znalezionych ofert: 73

15758763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny po odbudowie w 2018r. 25330043 15758763 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Ten wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym to propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, która łączy przytulny, do...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

6
2
154 m2
1960
15626250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWY W WEJHEROWIE 22739624 15626250 Na sprzedaż obiekt magazynowo - przemysłowy w Wejherowie!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo - przemysłowy o powierzchni 2170 m², z budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 275 m². To idealna przestrzeń dla firm z branży magazynowej...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 150 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
2170 m2
-
15772890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje Wejherowo! 25623189 15772890 Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i przestrzeń dla Twojej rodziny!Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum Wejherowa? Ta oferta jest dla Ciebie!Atuty nieruchomości:dwupoziomowy u...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15648614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wynajmu, Dla rodziny z dzieckiem 23272378 15648614 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na parterze trzypiętrowego budynku na starówce w Wejherowie. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego im. Aleksa...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

364 600 PLN (8 893 zł/m2)

2
1
41 m2
1895
15514833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 20241225 15514833 Wynajem lokalu handlowego w Centrum Handlowym Kaszuby w Wejherowie.Dostępne powierzchnie: 143 m2, 155 m2 oraz 205 m2..Stawka czynszu: 20 Eurom2Opłata eksploatacyjna: 9,36 Eurom2Opłata marketingowa: 2,10 Eurom2Umowa najmu zawierana na okres minimalny ...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

11 068 PLN (77 zł/m2)

11
-
143 m2
-
15858205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27141187 15858205 Kameralne mieszkanie o pow. użytkowej 55 m2 (pow. całkowita ok. 70 m2) z komórką i z miejscem parkingowymDo sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2 wraz z miejscem postojowym na ogrodzonym parkingu oraz komórką o pow. 3,20 m2.Mieszkan...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2011
15088347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 9430134 15088347 Do sprzedania nieruchomość niezabudowana zlokalizowana w Wejherowie przy ulicy Przemysłowej.Nieruchomość składa się z dwóch działek. Teren płaski, równy, niezagospodarowany.Na działkach obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - uchw...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

8 500 000 PLN (509 zł/m2)

-
-
16684 m2
-
15876835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27557350 15876835 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie o powierzchni 38,27 m², położone na ostatnim - 4 piętrze w zadbanym budynku. UWAGA! Mieszkanie posiada oddzielną, dużą kuchnię opowierzchni aż 8,6 m2, z której można urządz...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

1
1
38 m2
1986
15858034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Wejherowie! 27137828 15858034 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo dobrze nasłonecznione i ciepłe mieszkanie, w świetnie skomunikowanej części miasta, jednocześnie w sąsiedztwie terenów ziel...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

434 000 PLN (9 435 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15894786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 55,6 m² - Os. Kaszubskie 27949181 15894786 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie 3 pokojowe 55,6 m² - Os. Kaszubskie Wejherowo. To nieruchomość dla osób, które szukają dobrego układu, świetnej lokaliz...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

360 000 PLN (6 545 zł/m2)

3
-
55 m2
1960
15856565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe budownictwo, duży balkon, widok na las 27092962 15856565 SZUKASZ MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!MIESZKANIE:Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,7m2 mieszczące się na I piętrze w niskim budynku z 2010 roku.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjści...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

309 000 PLN (9 968 zł/m2)

2
1
31 m2
2010
15895775 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27963017 15895775 Eastate oferuje na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokalizacji przy ulicy Sobieskiego.Lokal bardzo reprezentacyjny, gus...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

4 500 PLN (85 zł/m2)

11
-
53 m2
1950