• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Słupsk

Znalezionych ofert: 208

15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (4 359 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15371862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17042758 15371862 Oferujemy do wynajęcia urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 39,42 m², znajdujące się na pierwszym piętrze na kameralnym Osiedlu Moderna przy ul. Korfantego w Słupsku. Osiedle Moderna cechuje ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 400 PLN (62 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15835350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 26781889 15835350 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  mieszkanie Z POTENCJALEM w bliskim centrum Słupska.ATUTY W atrakcyjnej cenie - tylko 4 500 złm².Niskie koszty utrzyma...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15894352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940452 15894352 Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m² Osiedle Zatorze, ul. Banacha 1 piętro 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku , na lubianym i dobrz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2, z...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (8 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15835710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714021 15835710 Niniejszym przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu znajdującego się na 3 piętrze w Złotej Kamienicy w Słupsku.Powierzchnia lokalu wynosi 61,65m2.Czynsz najmu:49,50plnm2 tj 3051pln netto + VAT 23%Dodatkowo płatna: opłata eksploatacyjna 15,14plnm2 tj ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 051 PLN (50 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15409232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17896427 15409232 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska.Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5haKlasyfikacja gruntu dla całej działki: N-nieużytki (częściowo zalesione).Zjazd na...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

10 387 898 PLN (229 zł/m2)

-
-
45300 m2
-
15858703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153585 15858703 Słupsk, ul. Dmowskiego 3 Pokoje Parter Loggia Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego Osiedla Niepodległości przy ulicy Dmows...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

460 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15889961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865556 15889961 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 178.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4230 B, która powstanie po podziale działki 4230. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

178 000 PLN

-
-
3060 m2
-
15887182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779272 15887182 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 228.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4232 A, która powstanie po podziale działki 4232. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

228 000 PLN

-
-
3009 m2
-
15889319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27847057 15889319 Na wynajem LUKSUSOWY APARTAMENT 2-POKOJOWY przy ul. Kaszubskiej w SŁUPSKU. Link do filmu: https:youtu.beJD0ZuhSIUf4 O NIERUCHOMOŚCI Na wynajem przestronny, luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 66 m2 położony na 3 piętrze bu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
66 m2
1920