• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Rumia

Znalezionych ofert: 253

15895044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | Ogród | Rumia 27956993 15895044 Funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,30 m², położone na parterze kameralnego osiedla w spokojnej części Rumi - Janowo, przy ul. Dębowej. Lokal jest gotowy do zamieszkania i ma bardzo praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dl...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

595 000 PLN (9 597 zł/m2)

4
1
62 m2
2008
15872974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27509332 15872974 Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i funkcjonalne.Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 198 000 PLN (4 992 zł/m2)

7
2
240 m2
1965
15806878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem | Rumia 26354451 15806878 Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać w spokojnej części miasta, blisko pełnej infrastruktury i komunikacji,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

780 000 PLN (10 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15719464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 3 pokoje z balkonem 24567728 15719464 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 2 pokoje z balkonem 24567727 15719463 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15602060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia | domy szeregowe z ogródkiem 22226997 15602060 Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny!Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Osiedle Czereśniowe w Rumii to doskonały wybór! To nowoczesna inwes...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

669 999 PLN (6 321 zł/m2)

6
2
106 m2
2025
15894985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dobra cena! Rumia - 3 pokoje, dużo zieleni. 27954453 15894985 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkanie 3 pokoje z balkonem Rumia Janowo 59,61 m² blisko SKM do własnej aranżacjiNa sprzedaż słoneczne...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

420 000 PLN (7 119 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15697478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana pod bliźniak 354 m2 24132085 15697478 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.****** REZERWACJA ************W dzielnicy Stara Rumia wolnych działek jest coraz mniej i znikają...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

339 000 PLN

-
-
354 m2
-
12230053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro do wynajęcia w Rumi przy głównej trasie! 8800303 12230053 Do wynajęcia biuro w CENTRUM RUMI o powierzchni 10m2.Dostępne 3 biura!W skład biura wchodzi pomieszczenie główne.Do dyspozycji wspólna recepcja, sala konferencyjna i zaplecze socjalne z aneksem kuchennym.Standard wykończenia:na podłodze-panele;ściany...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 353 PLN (135 zł/m2)

1
-
10 m2
1990
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (10 958 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025