• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Rumia

Znalezionych ofert: 149

15806878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem | Rumia 26354451 15806878 Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać w spokojnej części miasta, blisko pełnej infrastruktury i komunikacji,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

780 000 PLN (10 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15719464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 3 pokoje z balkonem 24567728 15719464 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 2 pokoje z balkonem 24567727 15719463 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15889590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Sobieskiego 27855284 15889590 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wygoda i funkcjonalność: Lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeńKomfort cieplny i oszczędność: W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe, które zapewnia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15846878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, z ładnym widokiem, dwustronne. 26898023 15846878 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Rumia, ul. Gdańska 63,41 m² Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańskiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Mieszka...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

639 000 PLN (10 143 zł/m2)

3
-
63 m2
1980
15877770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Rumia 27578750 15877770 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 10 m². Miejsca postojowe dost...

Rumia (Zagórze) (Pomorskie, gm. Rumia)

379 000 PLN (8 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1943
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15855893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077543 15855893 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

727 901 PLN (10 399 zł/m2)

3
1
70 m2
2025
15855894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077547 15855894 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

642 720 PLN (10 366 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15895690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962938 15895690 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają aranżację, tworząc przestrzeń komfortową i funkcjonalną do codziennego...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

569 000 PLN (12 055 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2021