• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Puck Wejherowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wejherowska

Znaleźliśmy 27 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Puck Pomorskie

15790544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne z widokiem na morze 25969950 15790544 Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w otoczeniu terenów zielonych, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 15 minut od Mariny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz atrakcje do aktywnego spędzania czasu. Dzięki takiemu usytuowaniu inwestycji można ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

481 000 PLN (19 240 zł/m2)

1
-
25 m2
2021
15466591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19187460 15466591 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 77,68 m2 Z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM W CENIE !TO WYJATKOWA OFERTA GDYŻ OBECNIE PODZIELONE JEST ONO NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA Z OSOBNYMI WEJŚCIAMI ( wystarczy demontaż 1 ściany z rigipsu aby powstała duża przestrzeń do zamies...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

699 000 PLN (9 078 zł/m2)

4
2
77 m2
2013
15824700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej wysoki standard! 26625960 15824700 HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m² wraz z ogródkiem i miejscem postojowym o powierzchni 170m2 , położone przy ul. Słonecznej w Starzyńskim Dworze, zaledwie 15 minut od Pucka i Ja...

Starzyński Dwór (Pomorskie, gm. Puck)

789 000 PLN (10 382 zł/m2)

4
-
76 m2
2023
15777022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25726923 15777022 NA SPRZEDAŻ KAMERALNE MIESZKANIE 35,96 m2 w BUDYNKU Z WINDĄ 30 m OD MORZA z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM I KOMÓRKA LOKATORSKĄ w PUCKUOferuję Państwu bardzo ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w najlepszej lokalizacji w mieście - NAD SA...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

629 000 PLN (17 971 zł/m2)

1
1
35 m2
2014
15742455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24992456 15742455 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania w Pucku przy ul. Przebendowskiego 5. Mieszkanie:Powierzchnia: 36 m² + piwnica 2,5 m²Piętro: 4 z 4Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Po generalnym remoncie . Budynek z lat &#0...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

420 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15812376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26489756 15812376 2‑pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską – gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal położony jest w Pucku, przy ul. Wojska Polskiego 415, w nowym budynku z 2024 roku, Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 34...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

515 000 PLN (15 010 zł/m2)

2
1
34.31 m2
2024
15812393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26503314 15812393 2‑pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską – gotowe do wprowadzenia od zaraz Lokal położony jest w Pucku, przy ul. Wojska Polskiego 4515, w nowym budynku z 2025 roku​ Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 46,31 m². Powierzchni...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

544 000 PLN (12 009 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2025
15464939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19146040 15464939 NA SPRZEDAŻ PRZYTULNE MIESZKANIE NA PARTERZE W POŁCZYNIE BIS, PUCK o wielkości 69,89 m2 posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce z miejscem postojowym.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER: salon z kuchnią 31,89 m2, łazienka 4,88 m2, pokój 22,44 m2,...

Połczyno (Pomorskie, gm. Puck)

440 000 PLN (6 377 zł/m2)

2
1
69 m2
2007
15876628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542435 15876628 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam apartament 40m w Pucku. Apartament położony jest na parterze, brak schodów i stopni - dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Do mieszkania przynależy taras z kostki brukowej 11m oraz piwnica ...

Puck (Puck) (Pomorskie, gm. Puck)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15857896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe Reda 27134947 15857896 Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z :- 2 pokoi - oddzielnej kuchni - przedpok...

Rekowo Górne (Pomorskie, gm. Puck)

298 000 PLN (7 268 zł/m2)

2
1
41 m2
1984
15872618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament! Puck! 27499106 15872618 HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji!LOKALIZACJA:Apartament znajduje się przy spokojnej ulicy Abrahama w p...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
-
92 m2
2024
15735597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24858381 15735597 NA SPRZEDAŻ NADMORSKI APARTAMENT W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI ZALEDWIE 50 m OD MORZA PLAŻY MARINY I MOLOOferuję NADMORSKI apartament o powierzchni 44 m2 z OGRODEM ok 113 m2, MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE !!!Lokal miesz...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

979 000 PLN (22 250 zł/m2)

2
1
44 m2
2020