• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Miastko Szewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szewska

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miastko Pomorskie

15861681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210517 15861681 Wyjątkowa okazja: Mieszkanie 55 m² + około 800 m2  ziemi -SłosinkoNa sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość w miejscowości Słosinko (woj. pomorskie). O mieszkaniu:Komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 54,87 m², które przeszło gruntowny ...

Słosinko (Pomorskie, gm. Miastko)

139 000 PLN (2 574 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15807729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie na 2. piętrze 26378447 15807729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi w MiastkuZapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu o p...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

186 000 PLN (4 133 zł/m2)

2
1
45 m2
1996
15726145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w trakcie remontu 24693539 15726145 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż mieszkanie - Tursko, gm. MiastkoKlimatyczne mieszkanie na poddaszu blisko jeziora - do wykończenia według własnego pom...

Tursko (Pomorskie, gm. Miastko)

125 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15632863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokojowe mieszkanie ! Bez podatku PCC! 22875317 15632863 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Miastku - komfort, nowoczesność i bezpieczeństwo! Brak prowizji oraz podatku PCC!Przewidywany zwrot z inwestycji  na poziomie 10% w skali roku.Nieruchomości Apartament prezentują 2 pokojowe mieszkanie pow. 34,...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

240 120 PLN (7 062 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15516650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20296337 15516650 Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w spokojnej miejscowości Kamnica (gm. Miastko), Nieruchomość o powierzchni 55,10m2, na parterze. W składa mieszkania wchodzą : 3 pokoje, przedpokój, otwarta kuchnia z oknem oraz łazienka z wc.Mieszkanie do odświeżeni...

Kamnica (Pomorskie, gm. Miastko)

230 000 PLN (4 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1989
15844735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie M4 -Idealne miejsce dla rodziny 26844617 15844735 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy gen. WybickiegoZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego ...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

230 000 PLN (4 340 zł/m2)

3
-
53 m2
1975
15629406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkania w Miastku! Bez podatku PCC! 22827240 15629406 Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Miastku - komfort, nowoczesność i bezpieczeństwo! Brak prowizji oraz podatku PCC!Przewidywany zwrot z inwestycji  na poziomie 10% w skali roku.Nieruchomości Apartament prezentują wyjątkową inwestycję w Miastku...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

362 250 PLN (6 966 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15740993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24961539 15740993 Na sprzedaż mieszkanie 62,15 m² w malowniczym Słosinku - między jeziorami! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62,15 m² , położone na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku w Słosinku, zale...

Słosinko (Pomorskie, gm. Miastko)

79 000 PLN (1 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1940
15762563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Mieszkanie z ogródkiem i garażem. 25405989 15762563 Mieszkanie z ogródkiem i garażem. Nieruchomości Apartament przedstawiają 2 pokojowe mieszkanie z garażem, pomieszczeniami gospodarczymi oraz z ogródkiem w miejscowości Kamnica.Nieruchomość składa się z:Mieszkania o powierzchni 56,70 m² to jest:1 Pokó...

Kamnica (Pomorskie, gm. Miastko)

185 000 PLN (3 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1989
15860642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182938 15860642 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,24 m² na parterze kamienicy w samym sercu Miastka.Atuty tego mieszkania:Atrakcyjna lokalizacja- centrum miasta, w pobliżu urzędy, sklepy, lokalny park.Standard wykończenia- gotowe do zamieszkania. Atrakcyjny...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

430 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
100.24 m2
1940
15533106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niepowtarzalne mieszkanie . 20664943 15533106 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Niepowtarzalne mieszkanie w sercu zabytkowej kamienicy na ulicy Kazimierza Wielkiego w Miastku.Zapraszam do zapoznania się z ofert...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

370 000 PLN (3 426 zł/m2)

3
1
108 m2
1928
15646229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z kominkiem. 23215476 15646229 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulne mieszkanie z kominkiem w Miastku - po remoncie na ul. SzewskiejZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania m3 o powi...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

199 900 PLN (4 543 zł/m2)

2
1
44 m2
1970