• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Lubań Targowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Targowa i Lubań

Znaleźliśmy 3,185 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pomorskie

15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15638445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23017200 15638445 Śliczna, kompaktowa kawalerka - przytulna, komfortowa, po kapitalnym remoncie ( nowe instalacje, podłogi, przearanżowane ściany, nowe sanitariaty, nowa stolarka drzwiowa i wyposażenie) ,położona na piątym piętrze budynku z windą. Budynek bez gazu, oc...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

460 000 PLN (27 059 zł/m2)

1
1
17 m2
1980
15451532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18862940 15451532 Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę.Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron - północnej i wschodniej - bezpośrednio graniczącą z morzem i ...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 780 000 PLN (28 710 zł/m2)

2
-
62 m2
2024
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (15 217 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15888674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jak dom | Gdynia 27819818 15888674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m², położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni większej niż standardowe mi...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (12 411 zł/m2)

5
2
141 m2
1997
15868859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w Gdańsku 27392829 15868859 Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w samym sercu Gdańska. Centrum Starego Miasta sąsiadująca z ulicą Mariacką.Mieszkanie wraz z wyposażeniem.Do mieszkania przynależy piwnica oraz dowolne miejsce postojowe na zamkniętym podwórku.Pomieszczenia- salon ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (21 719 zł/m2)

3
1
64 m2
1952
15797994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - Słoneczne 3 Pokoje z 2 Balkonami 26160810 15797994 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki trójstronnej ekspozycji, dużej liczbie okien oraz dwóm balkonom, wnętrze...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

570 000 PLN (9 344 zł/m2)

3
1
61 m2
2001
15561781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja! Centrum blisko morza |Parking 21363056 15561781 Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni Śródmieście! Mieszkanie do własnej aranżacji. ATUTYlokalizacja idealna pod inwestycję! Zarówno pod wynajem lub jako second home,prestiżowy adres - ścisłe cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 900 PLN (20 686 zł/m2)

1
1
29 m2
2024
15875081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525503 15875081 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m² Granowo, powiat chojnickiZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Granowa.Opis nieruchomości:...

Granowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

299 000 PLN (3 360 zł/m2)

2
1
89 m2
1956
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 000 PLN (16 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1998