• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gniew Wodna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wodna i Gniew

Znaleźliśmy 3,177 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pomorskie

15564130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Zamieszkaj z klasą! 21414404 15564130 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Starogard Gdański na ulicy Janusza Korczaka.Luksusowe przestronne mieszkanie dwupoziomowe w bloku,  w pełni umeblow...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

685 000 PLN (5 756 zł/m2)

3
2
119 m2
2000
15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15877775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578758 15877775 Mieszkanie z klimatyczną antresolą w centrum Czerska tylko 199 000 zł! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które wyróżnia się charakterem i funkcjonalnością? Ta oferta może Cię zaskoczyć!Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,1 m²,...

Czersk (Pomorskie, gm. Czersk)

199 000 PLN (4 146 zł/m2)

2
1
48 m2
1920
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15674462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727444 15674462 NA SPRZEDAŻ - przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo sporadycznie użytkowane - wnętrze oraz wyposażenie i meble są praktycznie jak nowe. Lokal nie wymaga żadnych remontów, ani nakładów inwestycyjnych. W...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15896633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w kameralnym budynku 27984530 15896633 Na sprzedaż kawalerka w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoczesna architek...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (13 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15827537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok.| Przestronne | Generalny remont | 26651328 15827537 Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdyni - Obłużu. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do plaż w Oksywiu i Babich Dołach, Estakady Kwiatk...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15896988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 min od plaży/3 pokoje/Spa/Gdańsk Jelitkowo 27992389 15896988 Oferowany jest do sprzedaży nadmorski apartament, usytuowany na Osiedlu Gdańska Jelitkowo w prestiżowej lokalizacji, nad morzem w Gdańsku Jelitkowo, zaledwie klika  metrów  plaży.  Kameralne Osiedle  zaprojektowane zostało jako zespół trzykondygnacyj...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 768 844 PLN (39 555 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15887474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Między apartamentem a domem. Morze tuż tuż.. 27784247 15887474 To nie jest zwykłe mieszkanie to coś między apartamentem a domem!Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza!Na sprzedaż przestronne  mieszkanie o powierzchni użytkowej 122,30 m², usytuowane na 1 piętrze kameralnego, przedwoj...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 575 000 PLN (18 934 zł/m2)

4
2
136 m2
1939
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15847019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe do zamieszkania 3 pok. | hala gar. 26900540 15847019 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu OPTIMA. Świetne miejsce do zamieszkania i na inwestycje! Zapraszam do zapozna...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

754 000 PLN (12 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15839164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 niezależne pokoje|63 m²|widok na zieleń 26742534 15839164 Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,4 m², położone w cenionej dzielnicy Gdańsk - Zaspa. Nieruchomość z funkcjonalnym i wygodnym rozkładem, idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Dzięki praktycznemu układowi wnę...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

780 000 PLN (12 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1970