• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdansk Srodmiescie

Znalezionych ofert: 244

15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15868055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Gdańska 27363804 15868055 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej. Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki i korytarza. Lokal jest po k...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

3
1
57 m2
1956
15804161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum Gdańska | ul. Seredyńskiego 26301737 15804161 Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska — takiego, które zapewni komfort, świetny standard, bliskość Starego Miasta i gotowość do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ta nieruchomość spełni wszystkie oczekiwania: jest zadbana, funkcjonalna i idealna z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1963
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15605783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22310159 15605783 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska.Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kwMieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku. Elewacja kamienic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

709 000 PLN (10 426 zł/m2)

3
1
68 m2
1929
15478278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19457495 15478278 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W SERCU GDAŃSKAMieszkanie o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się na pierwszy piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: Salon, Sypialnia z zabudowaną szafą i wyjściem na balkon, Łazienka z wanną i na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (16 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1963
15886851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769975 15886851 Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem.Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się u zwieńczenia gdańskiej Drogi Królewskiej, gdzie Długi Targ wp...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

888 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15602673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22235175 15602673 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m² składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz wydzielonej kuchni z jadalnią, co zapewnia...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15858417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149386 15858417 Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m², usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
41 m2
1976
15795152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Gdańska! Wysoki Standard wykończenia! 26090634 15795152 Piękny i elegancki, 2pokojowy apartament w centrum Gdańska w nowej inwestycji DOKI.Urządzony z dbałością o detale i szczegóły. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 2 piętrze modernistycznego budynku, który wyposażono w cichobieżną wi...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

990 000 PLN (22 500 zł/m2)

2
1
44 m2
2022
15849170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie w centrum Gdańska 26961363 15849170 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 29,09 m2 mieści się na siódmym piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

665 000 PLN (22 931 zł/m2)

1
1
29 m2
2025