• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdansk Przymorze

Znalezionych ofert: 95

15876262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko UG i morza 27534853 15876262 Szanowni Państwo,mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska.Na mieszkanie o powierzchni 27 m2 składają się:- pokój dzienny : ekspozycja okien -...

Gdańsk (Przymorze wielkie) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

419 000 PLN (15 519 zł/m2)

1
-
27 m2
1970
15878088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko morza i UG przy Parku Reagana 27588034 15878088 Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 2  piętrze w bloku 4 piętrowym.Z salonu widok na zieleń. Mieszkanie oddalone od głównych ulic ciche i spokojne.Budynek po...

Gdańsk (Przymorze wielkie) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15856182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Balkon | Blisko Morza | 27085863 15856182 2 pokoje po remoncie balkon blisko morza Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Małym, w pasie nadmorskim.To idealna propozycja zarówn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

678 999 PLN (18 861 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15867750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko SKM i UG w niskiej zabudowie 27350787 15867750 Oferta dostępna tylko u nas!Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze w bloku 4 piętrowym 1975r.Budynek po remoncie elewacji, ocieplony.Wokoło budynku dużo miejsc ogólnodostępnych miejsc p...

Gdańsk (Przymorze wielkie) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

459 000 PLN (15 300 zł/m2)

1
-
30 m2
1975
15893412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie gotowe od zaraz! Przymorze 27910978 15893412 NA SPRZEDAŻ JASNE, GOTOWE DO WPROWADZENIA MIESZKANIE PRZY PARKU REAGANA!Ostatnia linia zabudowy od strony zieleni!blisko autobusu, tramwaju, SKMMIESZKANIE:Na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powier...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (15 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15893312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny! 27907099 15893312 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², położona przy ul. Kołobrzeskiej 65 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańsk...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

439 000 PLN (16 259 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15853370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio nad morzem 27049642 15853370 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w topowej lokalizacji Przymorze Małe, idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

560 000 PLN (20 741 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15887927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko morza i komunikacji 27797550 15887927 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:świetna lokalizacja w sercu Przymorza,funkcjonalny układ,mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym,dobra ekspozycja i doświetlenie,budynek z windą,idealne pod inwestycję lub dla rodziny,blisko morza, komunikacji i pełnej infrast...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
-
52 m2
1976
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15760503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25358629 15760503 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m², zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku, to idealny wybór zarówno dla inwestora, jak i dla osób chcących ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 900 PLN (19 379 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15760509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358624 15760509 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m² z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. To idealny wybór zarówno dla inwestora, jak ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

631 900 PLN (19 148 zł/m2)

1
1
33 m2
2022