• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15898001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28017522 15898001 *** NOWY PORT *** 3 POKOJE *** KAMIENICA Z CEGŁY *** NISKIE OPŁATY *** DUŻA PIWNICA *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Nowy Port, ul. Wolności, tuż przy Plac ks. Jana Gustkowicza. Lokalizacja łącząca klimat historycznej dzielnicy z coraz większym potencjałem ...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (12 931 zł/m2)

3
1
55.68 m2
1930
15351673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja I kawalerka I nad motławą 16570941 15351673 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w budynku siłownia, sauna, taras widokowy,- świetna lokalizacja nad urokliwym brzegiem Motławy,- widok na Motławę i Stare Miast...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

632 000 PLN (23 407 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15897984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Zaspie z możliwością na 2 pok OKAZJA 28017247 15897984 Szanowni Państwo,na sprzedaż przestronna kawalerka mieszcząca się w najlepszej dzielnicy Gdańsk-Zaspa.Prezentowany układ pozwala na uzyskanie dodatkowego pokoju.Na mieszkanie o powierzchni 30,90 m2 składają się kolejno:-Przestronny salon z wnęką na g...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

475 000 PLN (15 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1970
15865529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302829 15865529 Bardzo atrakcyjna oferta!!!Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Kokoszki przy ul. Irysowej w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość obwodnicy trójmiejskiej, węzła ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (11 525 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15877021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem | Gdańsk, VII Dwór | 27560598 15877021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany jest tuż przy lesie, z ekspozycją południowo wschodnią, dzięki czemu jes...

Gdańsk (Vii dwór) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15877451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Strzyża | 2 pokoje | Idealne pod inwestycję 27569734 15877451 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Strzyży. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja (np. pod wynajem dla studentów UG...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1963