• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Cieplewo Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Długa i Cieplewo

Znaleźliśmy 3,171 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pomorskie

15884060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużą loggią | Gdynia Chylonia | cisza, 27694083 15884060 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w funkcjonalnym, jasnym mieszkaniu położonym w spokojnej części Gdyni Chyloni.To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia - z dużą loggią, dobrym układem i z...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (11 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2000
15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15875081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525503 15875081 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m² Granowo, powiat chojnickiZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Granowa.Opis nieruchomości:...

Granowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

299 000 PLN (3 360 zł/m2)

2
1
89 m2
1956
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 000 PLN (16 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15874989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, po generalnym remoncie 27524572 15874989 !!! HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego kąta w sercu miasta, jak i in...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15874051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3 pokoje | do remontu 27517958 15874051 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajemDwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony świata sprawiają, że mieszkanie jest jasne i dobrze doś...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

433 000 PLN (9 622 zł/m2)

3
-
45 m2
1974
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 056 zł/m2)

4
1
89 m2
2011
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998
15889485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27851760 15889485 Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Kolbudach przy ul. Lukrecjowej – w spokojnej i cenionej części miejscowości, tuż przy jeziorze. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego domu blisko natury, z s...

Kolbudy (Pomorskie, gm. Kolbudy)

949 000 PLN (6 779 zł/m2)

4
1
140 m2
2018
15573886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne nowe mieszkanie na Stogach 66m2 21618831 15573886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora w bardzo popularnej dzielnicy Stogi.Zlokalizowane w nowoczesnym bu...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15826949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie wykończone | 61,04 m² | połu 26651323 15826949 Duże 2-pokojowe mieszkanie 61,04 m² południe garderoba gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze w budynku D1 (klatka B). Lokal jest słoneczny, z południową ekspo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

701 960 PLN (11 508 zł/m2)

2
1
61 m2
2023