• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Rumia

Znalezionych ofert: 222

15888862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Kosynierów 27830889 15888862 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania i pozwala na optymalne zagospodarowan...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

670 000 PLN (9 853 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15806878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem | Rumia 26354451 15806878 Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać w spokojnej części miasta, blisko pełnej infrastruktury i komunikacji,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

780 000 PLN (10 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15719464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 3 pokoje z balkonem 24567728 15719464 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 2 pokoje z balkonem 24567727 15719463 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15602060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia | domy szeregowe z ogródkiem 22226997 15602060 Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny!Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Osiedle Czereśniowe w Rumii to doskonały wybór! To nowoczesna inwes...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

669 999 PLN (6 321 zł/m2)

6
2
106 m2
2025
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (10 958 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15880787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne 4 pokojowe mieszkanie z kominkiem 27614551 15880787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 77,6 m², położonego przy ul. Marynarskiej w Rumi. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku i oferuje funkcjonalny układ idealny do codziennego życia. Mieszkan...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

769 000 PLN (9 987 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15889265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Królewskie- Rumia - 2 pokoje z ogródkiem 27846368 15889265 Ogródek Miejsce na 2 auta Osiedle Królewskie, RumiaNa sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m², zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, jakość i fu...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

560 000 PLN (13 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
13383357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 16731 13383357 Nieruchomość usytuowana w Rumi przy głównej trasie Szczecin - Gdynia. Obiekt dwukondygnacyjny składający się z pow. handlowej na parterze: 400 m2 + 100 m2 zaplecze (obecnie funkcjonujące od 1999r delikatesy) oraz pow. biurowej na pierwszym i drugim p...

Rumia (Centrum) (Pomorskie, gm. Rumia)

2 999 997 PLN (4 286 zł/m2)

12
-
700 m2
-