• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Reda Obwodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: OBWODOWA

Znaleźliśmy 66 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Reda Pomorskie

15628199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju| Działki Redzie 22802462 15628199 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu położonego w malowniczej Redzie.Działki o powierzchni 33 600 m²:Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na sprzedaż łącznie 4 wydzielone działki.Lokalizacja:Działki z...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 800 000 PLN

-
-
33600 m2
-
14491193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka otoczona rzeką w centrum Redy. 115187 14491193 Działka stanowiąca prawie całą wschodnią część wyspy otoczonej rzeką Reda w centrum miasta przy ul. Puckiej.Powierzchnia wynosi blisko 15000m2 Położona przy głównym węźle komunikacyjnym łączącym drogę krajową nr 6 oraz drogę nr 216 prowadzącą na Półw...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

3 450 000 PLN

-
-
14989 m2
-
15680931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce w hali, komórka, 3 tarasy, piękny widok. 23839525 15680931 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i trzema tarasami, zlokalizowane w Redzie. ATUTY:miejsce ...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

4
1
100 m2
2010
15826667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z komórką i garażem w otulinie lasu 26589851 15826667 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Bocianie Gniazdo w Redzie.Mieszkanie znajduje się w budynku z 2009 roku, co gwarantuje wysoki standard wykończenia oraz komfort....

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

649 000 PLN (9 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15870581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe z garażem Reda 27432338 15870581 Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standardMieszkanie o powierzchni 60 m² składa się z: salonu , dużej kuchni, sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Drugi poziom to dodatkowa przestrze...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

539 000 PLN (6 910 zł/m2)

2
1
78 m2
1990
14268658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 107602 14268658 Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo - przemysłowa w Redzie przy ul. Obwodowej.Wyjątkowe położenie, blisko terenów przemysłowych Gdyni i Małego Trójmiasta Kaszubskiego, bardzo dobrze skomunikowane. To jedno z ostatnich miejsc dostępnych w tym sąsie...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

4 200 000 PLN

-
-
6043 m2
-
15888632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
I etap sprzedaży - NOWYCH DOSTĘPNYCH OFERT 27819076 15888632 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!ROZPOCZYNAMY I ETAP SPRZEDAŻY NOWEGO OSIEDLA W REDZIE.Przestronne mieszkania:* z miejscem postojowym zewnętrzym lub w hali garażowej* z balkonami lub przestronnymi tarasami* ogrodami oraz cichobieżną ...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

2
1
27 m2
2027
15838545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na 2 mieszkania oraz dom w ogrodzie 26732956 15838545 NA SPRZEDAŻ  DWA DOMY. Duży dom podzielony na dwa osobne mieszkania oraz dom całoroczny w ogrodzie o pow. ok. 50m2, oraz 3 GARAŻELOKALIZACJADom wolnostojący położony  w Redzie w samym centrum miasta przy ul. Gdańskiej. DOMWyjątkowa nieruchomość dla d...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 590 000 PLN (4 543 zł/m2)

9
3
350 m2
1960
15889697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pakiet 2 lokali handlowo-usługowych tuż przy SKM 27858758 15889697 Na sprzedaż pakiet 2 lokali handlowo-usługowych w Redzie ul. Fenikowskiego, tuż przy stacji SKM!LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w Redzie przy ul. Fenikowskiego 14, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji SKM Reda, jednej z głównych stacji kolejo...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 199 000 PLN (22 906 zł/m2)

2
-
96 m2
2015
15623638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny elegancki dom w Redzie 22680604 15623638 Przestronny dom w prestiżowej dzielnicy Redy - Betlejem. Duża działka, spokojna okolica w otoczeniu lasu.Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej 336,20 m² (użytkowa 188 m²), wybudowany w 2010 roku na dużej, ogrodzonej działce o powierzchn...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

2 340 000 PLN (6 964 zł/m2)

5
2
336 m2
2010
15895903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962854 15895903 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 13. piętrze budynku Aqua Tower w Redzie.Przedstawiam ofertę mieszkania 58,5 m² w stanie deweloperskim, do całkowitej aranżacji, położonego w budynku Aqua Tower przy ul. Morskiej w Redzie.To znakom...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

689 000 PLN (11 778 zł/m2)

3
1
58.5 m2
2020
15575612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21649525 15575612 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 0,6142 ha, położoną w szybko rozwijającej się okolicy w Redzie, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych.Przeznaczenie działki zgodnie z MPZPDziałka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

980 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
6142 m2
-