• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Gdansk

Znalezionych ofert: 1 790

14396434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 125791 14396434 Gdańsk, Śródmieście ul. SiennickaLOKALIZACJA:Ulica Siennicka jest zlokalizowana w samym centrum Gdańska, dzielnicy Śródmieście. Zabudowa dzielnicy to głównie zabytkowe kamienice. W Śródmieściu powinien odnaleźć się każdy, kto lubi mieć wszystko pod r...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

590 000 PLN (11 174 zł/m2)

2
1
52.8 m2
1936
15861886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27215711 15861886 Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji Gdańska – ta oferta na Przymorzu będzie świetną okazją.LOKALIZACJA:Gdańsk – Przymorze. Mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dostępem do morza i terenów r...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 311 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15856730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27104262 15856730 Jeśli szukasz mieszkania z charakterem w kamienicy blisko centrum Gdańska, z dodatkową przestrzenią powstałą w wyniku adaptacji poddasza – ta oferta przy ul. 3 Maja może być bardzo ciekawą propozycją.LOKALIZACJA:Gdańsk – ul. 3 Maja. Lokalizacja zapew...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1920
15827503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638859 15827503 ATUTY:- mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Gdańska- rozkładowe- dobry układ pomieszczeń- idealne pod najem lub dla osób starszych (brak schodów)LOKALIZACJA:Centrum Gdańska - ulica Plac Wałowy, miejsce objęte obszarem rewitalizacji. Dookoła pełn...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (12 865 zł/m2)

2
1
52 m2
1920
15554617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny apartament z widokiem na morze Horizon 21083635 15554617       Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze.  LOKALIZACJA:Gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do życia i spędzania wolnego czasu.Bliskość plaży, morza i parków to ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

955 155 PLN (18 729 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15793615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna oferta inwestycyjna Albatross 26043630 15793615 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, aktualnie zaadaptowaną na salon fryzjerski, zlokalizowaną w prestiżowym kompleksie Albatross Towers na gdańskim Przymorzu. L...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (21 182 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15870685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie na Słonecznej Morenie 27437654 15870685 HOT OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną- 3 cichobieżne windy,- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone,- wysoki standard wykończenia,- duży balkon - cicha i spokojna ok...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2018
15865613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom w Borkowie z widokiem na Zatokę 27303864 15865613 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie, wyposażona w nowoczesne technologie i gotowa do zamieszkania.ATUTYwidok na Za...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (10 690 zł/m2)

5
-
145 m2
2020
15829169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Osowa nieruchomość na sprzedaż 26638036 15829169 Oferuję na sprzedaż Villę idealną pod inwestycję...Obiekt Villa Osowianka znajduje się przy ulicy Wacława Balcerskiego 18B, Gdańsk Osowa.Budynek o powierzchni użytkowej około 700m2 w całości podpiwniczony.Na parterze znajduje się recepcja, restauracj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
5
800 m2
2005
15780818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z oddzielną kuchnią, widok na morze 25813632 15780818 *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 73,40 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład wchodzą:- 4 pokoje (20,00 m2; 11,70 m2; 7,...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (9 986 zł/m2)

4
1
73 m2
1978
15710608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 140m2 do negocjacji!! 24383429 15710608 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom bliźniak zlokalizowany Gdańsk - Borkowie. Nieruchomość o powierzchni 140 m² składa się z 4 przestronnych pokoi, co czyni ją idealnym miejscem dla rodziny.Budyne...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 190 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
-
140 m2
-
15743443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas - Stan idealny 25010529 15743443 LOKALIZACJA:Działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: Nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie jak Lidl, Netto, Biedronka, sklepiki osiedlowe 2 minuty samochodem. Do ...

Gdańsk (Karczemki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (11 832 zł/m2)

3
2
131 m2
2023