• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Pomorskie Skowarcz Wiosenna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiosenna i Skowarcz

Znaleźliśmy 592 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Pomorskie

15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-
15716897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat przy Zatoce Puckiej! - Swarzewo 24522043 15716897 Całoroczny, dochodowy Pensjonat nad samym morzem - Gotowy biznes!Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż całoroczny, w pełni działający pensjonat nad Zatoką Pucką, zlokalizowany w nadmorskim Swarzewie, tuż obok Władysławowa. Obiekt cieszy się 100...

Swarzewo (Pomorskie, gm. Puck)

7 500 000 PLN (7 205 zł/m2)

11
-
1041 m2
-
15895486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962040 15895486 Lokal 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowaniu al...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 148 180 PLN (23 515 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15896579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982613 15896579 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (1 719 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15896172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 domy na wynajem wakacyjny, 800 m do morza 27971162 15896172 TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione na zagospodarowanej działce o powierzchni 1017m2, to idealna propozyc...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

12
-
160 m2
-
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15891170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Monciak – lokal dla twojego biznesu 27890598 15891170 Lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m², położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic w Trójmieście.Miejsce parkingowe na parkingu wewnętrznym na tyłach budynku,Lokal znajduje ...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

199 000 PLN (22 111 zł/m2)

1
-
9 m2
1960
15693629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Malborka, handlowo-usługowo-komercyjny 24071173 15693629 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:lokal do własnej aranżacji,witryny,parking przed budynkiem,dwa wejścia,Nieruchomość:Lokal handlowo-usługowo-komercyjny, znaj...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 350 000 PLN (6 136 zł/m2)

1
-
220 m2
2003
15339400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Średniowieczna Brama Garncarska/Baszta - Malbork 16236811 15339400 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.BRAMA GARNCARSKA zwana też św. Ducha - powstała w II połowie XIV wieku w ramach budowy systemu obronnego miasta. Budynek znajduje się w pasie murów obronnych, otaczającyc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 200 000 PLN (9 735 zł/m2)

11
-
226 m2
-
15881348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27629195 15881348 Pensjonat nad morzem w Dębinie, ul. Świerkowa 280 m od plaży 10 apartamentów działka 1121 m² Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w nadmorskiej miejscowości Dębina , zaledwie 280 metrów od mo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

2 150 000 PLN (6 380 zł/m2)

11
-
337 m2
2009