• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Pomorskie Miszewo Tokarska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tokarska i Miszewo

Znaleźliśmy 591 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Pomorskie

15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15895699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27963010 15895699 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biurowo-u...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

545 076 PLN (19 600 zł/m2)

1
-
27.81 m2
2024
15895397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962989 15895397 Lokal Gastronomiczny 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962985 15895696 Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² Parter Orłowo Square Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orło...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962040 15895486 Lokal 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowaniu al...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 148 180 PLN (23 515 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962039 15895561 Apartament inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biur...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

634 200 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
31.71 m2
2024
15896579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982613 15896579 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

110 000 PLN (1 719 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15895894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962825 15895894 Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest na przełom 20262027 roku. Na wyższych kondygnacjach po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
200 m2
-
15895425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962108 15895425 Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest na przełom 20262027 roku. Na wyższych kondygnacjach po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

26 640 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
1776 m2
-
15896172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 domy na wynajem wakacyjny, 800 m do morza 27971162 15896172 TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione na zagospodarowanej działce o powierzchni 1017m2, to idealna propozyc...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

12
-
160 m2
-
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005