• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie Warzno

Znalezionych ofert: 2

15873198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dzialka pod zabudowę z wz, nasłoneczniona, płaska 27513566 15873198 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Najważniejsze atuty nieruchomości:Lokalizacja: Warzno - spokojna, zielona okolica z szybkim dost...

Warzno (Pomorskie, gm. Szemud)

250 000 PLN

-
-
1108 m2
-
12756452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85508 12756452 Warzno - gmina Szemud, działka o pow. 4070 m2 z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu wolnostojącego. Woda, prąd i kanalizacja przy działce. Jest możliwość podziału na mniejsze działki. Nieruchomość pięknie wy...

Warzno (Pomorskie, gm. Szemud)

488 400 PLN (120 zł/m2)

-
-
4070 m2
-