• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Szymbark Jagodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagodowa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Szymbark Pomorskie

15692039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szymbark / Wieżyca/ Koszałkowo dom wolnostojący 24033159 15692039 Dom wolnostojący, murowany   na Kaszubach - Szymbark 200 m od wyciągu Koszałkowo , 15 minut pieszo od przystanku PKM Krzeszna Na sprzedaż przestronny dom murowany o powierzchni 128 m², usytuowany w malowniczej miejscowości Szymbark, w pobliżu wyciągu...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

849 000 PLN (6 633 zł/m2)

4
1
128 m2
2013
15691066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom 4 pokojowy w Szymbarku 24010549 15691066 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Szymbarku.Dom wybudowany w 2013 roku, powierzchnia użytkowa 128,9 m2, w skład którego wchodzi:- salon z kuchnią oraz jadalną 42,8 m2 z wyjściem na ogród- pokój 13,6 m2 z wyjściem na balkon, nad nim pokój o p...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

889 900 PLN (6 952 zł/m2)

4
1
128 m2
2013
15728802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładny, wyposażony domek rekreacyjny z 2021 roku 24752692 15728802 Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku - do odbioru własnego.DOMEK zakupiony jako nowy na zamówieni...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

149 000 PLN (5 731 zł/m2)

2
1
26 m2
2021