• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Puck Rybacka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rybacka

Znaleźliśmy 34 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Puck Pomorskie

15750384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny Dom w Pucku - 1000 metrów od morza! 25122086 15750384 Zamieszkaj w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji nad Bałtykiem! W tętniącym życiem Pucku, tuż obok nowoczesnej mariny, czeka na Ciebie wyjątkowy dom położony w zacisznym zakątku miasta - wśród spokojnych, jednokierunkowych uliczek, z dala ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 540 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
2
168 m2
1960
15791162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25985799 15791162 Oferuję Państwu 2 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach ok 170 m2 i 110 m2 oba na jednej działce 984 m2.IDEALNA PROPOZYCJA DLA DWUPOKOLENIOWEJ RODZINY JAKI POD WYNAJEM KRÓTKO LUB DŁUGOTERMINOWO.W skład nieruchomości wchodzą:DOM GŁÓWNY OK 170 ...

Starzyno (Pomorskie, gm. Puck)

795 000 PLN (2 839 zł/m2)

8
2
280 m2
1986
14830043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9 pokojowy pensjonat + 3 domki. Rentowny business! 43769 14830043 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.LOKALIZACJAOśrodek zlokalizowany jest w miejscowości Osłonino, powiat Pucki, gmina Puck. Liczne tereny rekreacyjne, lasy oraz zatoka pucka. Molo w Osłoninie w odległości ...

Osłonino (Pomorskie, gm. Puck)

3 599 000 PLN (8 998 zł/m2)

9
5
400 m2
2010
15853308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 75 m² | doskonała lokalizacja! 27047490 15853308 HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA!Oferujemy wykończenie domu pod klucz wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75m2 Zloka...

Leśniewo (Pomorskie, gm. Puck)

680 000 PLN (9 189 zł/m2)

4
1
74 m2
2025
15862481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27228209 15862481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego, położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Leśniewo (gmina Puck, powiat pucki).Oferta dotyczy jednego lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 104 m²...

Leśniewo (Pomorskie, gm. Puck)

730 000 PLN (7 019 zł/m2)

5
1
104 m2
2025
15861217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27198615 15861217 GRATKA DLA MIŁOSNIKÓW DOMÓW Z DUSZĄ I HISTORIĄNA SPRZEDAŻ DOM WOLNO STOJĄCY w POŁCHOWIE ok 8 km OD NADMORSKIEGO PUCKAOferuję Państwu dom ok 260 m2 z 1902 r, który posadzony jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 914 m2 na, której...

Połchowo (Pomorskie, gm. Puck)

899 000 PLN (3 458 zł/m2)

7
-
260 m2
1907
15730650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka | budynek gospodarczy do przekształcenia 24782388 15730650 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż działka o powierzchni 820 m², położona w urokliwej miejscowości Mechowo (gmina Puck), zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 130 m². Nieruchomość daje ogromny potencjał - zarówno pod za...

Mechowo (Pomorskie, gm. Puck)

399 000 PLN (1 140 zł/m2)

3
-
350 m2
-
15728010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24729660 15728010 NA SPRZEDAŻ DOM Z POTENCJAŁEMTEN BUDYNEK JEST ZNANY MIESZKAŃCOM NADMORSKIEGO PUCKA i OKOLICOferuję budynek z 1920 roku - w 1993 roku został on w większości rozebrany i pobudowany od nowa.Całość z 2 garażami o powierzchni całkowitej ok 300 m2, duża og...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 300 000 PLN (4 333 zł/m2)

8
2
300 m2
1920
15691681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24022245 15691681 Na sprzedaż rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego z możliwością wynajmu pokoi dla gości na granicy Pucka i Połczyna.Oferuję dom wolno stojący nazwa projektu firmy Archon ' PENSJONAT PRZY FONTANNIE ' z murowanym garażem wolno stojącym.Pierw...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

950 000 PLN (2 844 zł/m2)

12
5
334 m2
2025
15889138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845401 15889138 Oferujemy do sprzedaży piękny dom w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji 2 km od Zatoki PuckiejWszystkie zdjęcia oferty ( 30 ) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium. OKOLICAŻelistrzewo to niewielka wieś, doskonale skomun...

Żelistrzewo (Pomorskie, gm. Puck)

1 699 000 PLN (5 663 zł/m2)

7
3
300 m2
2024
15744029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25032385 15744029 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny WOLNO STOJĄCY PARTEROWY DOM z poddaszem użytkowym.Budynek usytuowany jest na dużej zagospodarowanej i słonecznej działce o powierzchni 1 024 m2 Żelistrzewo to spokojna, kaszubska miejscowości, zaledwie kilka mi...

Żelistrzewo (Pomorskie, gm. Puck)

1 199 000 PLN (7 494 zł/m2)

4
1
160 m2
2012
15877962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27585860 15877962 Miejsce, które daje więcej niż standardowy dom – duża przestrzeń, własna działka i bliskość Zatoki Puckiej w zasięgu kilku minut.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m², położony na działce 1090 m² w miejscowości Żelistrzewo.Atuty nieruchomości:• du...

Żelistrzewo (Pomorskie, gm. Puck)

689 000 PLN (3 445 zł/m2)

6
-
200 m2
2006