• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Pomieczyno Szmaragdowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szmaragdowa i Pomieczyno

Znaleźliśmy 1,739 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pomorskie

15891092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z literacką historią | Gdańsk Siedlce | duża d 27885933 15891092 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki.Przy ul. Leona Wyczółkowskiego w Gdańsku Siedlcach znajduje się dom z okresu międzyw...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 136 zł/m2)

4
2
140 m2
1929
15866751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena! Inwestycja! Zysk na lata! Lokalizacja! 27327297 15866751 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w doskonałej lokalizacji - przy Alei Armii Krajowe...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 619 900 PLN (10 253 zł/m2)

6
2
158 m2
2009
15864216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27264933 15864216 Oferta: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Malbork, ul. KwiatowaLokalizacja:Nieruchomość położona jest w spokojnej i rozwijającej się części Malborka przy ulicy Kwiatowej. W otoczeniu dominują nowe domy jednorodzinne oraz tereny zielone, sprzyj...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

710 000 PLN (4 686 zł/m2)

4
1
151.5 m2
2024
15864417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267287 15864417 ą miejsca, które nie potrzebują wielu słów wystarczy spojrzenie i pojawia się pomysł.Ten nadmorski pensjonat we Władysławowie to przestrzeń z ogromnym potencjałem dla kogoś, kto widzi więcej niż tylko budynek.To idealna baza pod stworzenie wyjątkow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1980
15726038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa nieruchomość na sprzedaż. 24691617 15726038 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.Na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 6300 m kw znajduje się ...

Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

2 300 000 PLN (10 222 zł/m2)

5
2
225 m2
1999
15810717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26416262 15810717 Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw. Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, spokojnej wsi w województwie pom...

Minięta (Pomorskie, gm. Dzierzgoń)

1 250 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
2
165 m2
1927
15845974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja-2 domki, Ełganowo, działka 3000 m2 26872780 15845974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduża działka o powierzchni 3000 m²,dwa całoroczne domki rekreacyjne - gotowa inwestycja,nieruchomość obecnie wynajmowana krót...

Ełganowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

649 000 PLN (216 zł/m2)

1
1
3000 m2
2020
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15819236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orłowo | Dom wolnostojący w willowej części 26640908 15819236 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni.Przedstawiamy dom z historią, usytuowany w spokojnej, willowej części dzielnicy, przy kameralnej ulicy z ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 399 000 PLN (14 539 zł/m2)

6
3
165 m2
1986
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15827840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jantar | Dom 225 m² idealny pod najem sezonowy 26644880 15827840 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jantar, ul. RybackaUWAGA: Pierwsze pięć zdjęć to wizualizacja.Dom wolnostojący 225 m² działka 700 m² 3 kondygnacje blisko morza...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 249 999 PLN (4 808 zł/m2)

9
5
260 m2
1990
15871327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica inwestycyjna 6 lokali Tczew Nowe Miasto 27465274 15871327 Kamienica inwestycyjna 6 mieszkań Tczew Nowe Miasto-Wojska PolskiegoŚwietna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa!Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub podział na niezależne lokale.Lokalizacja: Tczew - Nowe Miast...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

869 000 PLN (2 716 zł/m2)

12
3
320 m2
1940