• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Kościerzyna-Wybudowanie Kościerska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościerzyna-Wybudowanie i Kościerska

Znaleźliśmy 1,740 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pomorskie

15674221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23723707 15674221 Na sprzedaż, dom letniskowy całoroczny na Kaszubach ( 100 m od Jeziora Gwiazda), Łąkie, gm. Lipnica, 1.188.000,-PLN Na sprzedaż dom letniskowy całoroczny na Kaszubach, w odległości 100 m od jeziora Gwiazda. Dom o powierzchni całkowitej 120 m2 (u...

Łąkie (Pomorskie, gm. Lipnica)

1 188 000 PLN (9 900 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15893787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak gmina Puck, blisko Gdyni i Redy 27920884 15893787 Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, wydanie pod koniec IX 2026Dostępne dwie połówki prawy i lewy. LOKALIZACJABudynek jest położony w prężnie rozwijającej się wsi SŁAWUTOWO gmina Puck.Ze Sławutowa do Pucka ok. 6 km (7min autem), do Redy ...

Sławutowo (Pomorskie, gm. Puck)

850 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
1
102 m2
2026
15890682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie. 27883050 15890682 Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 169 000 PLN (10 725 zł/m2)

4
1
109 m2
2025
15741858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z potencjałem w Gdyni Redłowie ! 24981377 15741858 Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która łączy świetną komunikację, bliskość morza i terenów zielonych ...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 900 000 PLN (7 800 zł/m2)

8
1
500 m2
1995
15527678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Wielkim Kanale Brdy!!! 20543307 15527678 Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady.Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 103,06 m², usytuowany...

Rytel (Pomorskie, gm. Czersk)

619 000 PLN (4 486 zł/m2)

4
1
138 m2
1996
15863630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z prywatną linią brzegową 27253851 15863630 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora  to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Nieruchomość oferuje 209,69 m² funkc...

Zgorzałe (Pomorskie, gm. Stężyca)

3 990 000 PLN (19 091 zł/m2)

5
-
209 m2
2020
15623213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na dużej działce! 22668929 15623213 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom na dużej działce blisko Przechlewa! Lokalizacja:Na sprzedaż urokliwy dom w malowniczej miejscowości Zdrójki, położonej w wojew...

Zdrójki (Pomorskie, gm. Przechlewo)

465 000 PLN (3 577 zł/m2)

4
1
130 m2
1950
15891328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z domkiem zaledwie 165m od j. Długie! 27895000 15891328 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 165 m od jeziora Długie. Atu...

Węsiory (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

390 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1982
15699335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący balkon ogród Starogard Gdański 24165200 15699335 Na sprzedaż: dom jednorodzinny 180m², dwa osobne mieszkania - Starogard Gdański ul. Poprzeczna.Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2, usytuowany na działce o pow. 813 m² w spokojnej części Staroga...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

730 000 PLN (4 056 zł/m2)

4
2
180 m2
1976
15864417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267287 15864417 ą miejsca, które nie potrzebują wielu słów wystarczy spojrzenie i pojawia się pomysł.Ten nadmorski pensjonat we Władysławowie to przestrzeń z ogromnym potencjałem dla kogoś, kto widzi więcej niż tylko budynek.To idealna baza pod stworzenie wyjątkow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1980
15726038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa nieruchomość na sprzedaż. 24691617 15726038 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.Na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 6300 m kw znajduje się ...

Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

2 300 000 PLN (10 222 zł/m2)

5
2
225 m2
1999
15810717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26416262 15810717 Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw. Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, spokojnej wsi w województwie pom...

Minięta (Pomorskie, gm. Dzierzgoń)

1 250 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
2
165 m2
1927