• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Gniewino Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Gniewino Pomorskie

15790974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 500m do jeziora, energooszczędny, komfortowy 25981721 15790974 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.ŻYJ TAM, GDZIE INNI PRZYJEŻDŻAJĄ NA WEEKENDDom 122 m² Perlino - 500 m od jeziora 1 350 000 zł
Energooszczędn...

Perlino (Pomorskie, gm. Gniewino)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

5
2
122 m2
2021
15627160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek nad jeziorem Żarnowieckim 22776271 15627160 OFEROWANA NIERUCHOMOŚĆ ZNAJDUJE SIĘ W NADOLU KOŁO DĘBEK SZUKASZ CISZY I SPOKOJUMAZYSZ O DOMKU NAD WODĄ - GOTOWY OD ZARAZ WYDANIELOKALIZACJA :N A D O L E - to kaszubska wieś letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowski...

Nadole (Pomorskie, gm. Gniewino)

445 000 PLN (9 889 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15856535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość ! Dom blisko z jeziora z piękną działką 27092567 15856535 Nowość ! OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!LOKALIZACJA:Na sprzedaż dom całoroczny z dużą działką w malowniczej wsi Perlino. Perlino to spokojna, kaszubska wieś, położona w sąsiedztwie Gniewina i Bychowa. W najbliższej okolicy znajdz...

Perlino (Pomorskie, gm. Gniewino)

799 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
2
74 m2
2018
15614446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
domek rekreacyjny w Perlinie - blisko jeziora! 22492082 15614446 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Uroczy domek rekreacyjny w Perlinie - blisko jeziora i lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Przestronny, parterowy dom o powierzchni 140 m² z możliwością adaptacji poddasza.Duża działka 1400 m²Zaledwie 10 minu...

Perlino (Pomorskie, gm. Gniewino)

549 000 PLN (3 921 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15819780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny i energooszczędny dom w Gniewinie 26595906 15819780 Millennium Nieruchomości prezentuje:Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 172,81 m², posadowiony na działce 1130 m² o regularnym kształcie, w spokojnej i zielonej części Gniewina.To idealna propozycja dla osób ceniących w...

Gniewino (Pomorskie, gm. Gniewino)

1 650 000 PLN (9 593 zł/m2)

5
2
172 m2
2024
15761348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Perlino - dom z dużą działką na sprzedaż 25380869 15761348 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom jednorodzinny na sprzedaż - Perlino, gm. GniewinoATUTY:Spokojna okolicaBliskość jezioraDuża działkaDom wyposażony w system fot...

Perlino (Pomorskie, gm. Gniewino)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
2020