• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie Żukowo

Znalezionych ofert: 14

15890096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868867 15890096 Dom w świetnej lokalizacji - samo centrum Żukowa!Polecam do zakupu dom wolnostojący, otoczony zielenią, idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój ale nie zdala od cywilizacji.LOKALIZACJA:W okolicy znajdują się małe lasy, stawy, parki, jest dużo...

Żukowo (Wybickiego) (Pomorskie, gm. Żukowo)

550 000 PLN (4 074 zł/m2)

5
1
135 m2
1980
15894305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Więcej niż dom - przestrzeń z basenem i ogrodem 27940377 15894305 Elegancka willa z basenem i dużą działką w zielonej dzielnicy Żukowa!W prestiżowej, willowej części Żukowa znajduje się wyjątkowa posiadłość, położona na działce o powierzchni 2005 m², nieruchomość łączy elegancką architekturę inspirowaną południem E...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 470 000 PLN (6 899 zł/m2)

6
1
358 m2
2004
15893384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910325 15893384 Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem.Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej.Budynek o pow. całkowitej 164,67m2, a użytkowej 109m2, działka o pow. 800m2....

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

999 000 PLN (6 067 zł/m2)

6
2
164.67 m2
-
15893385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910326 15893385 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie kilkanaście km od Trójmiasta.Budynek o powierzchni całkowitej 256,88m2, a uż...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 550 000 PLN (10 318 zł/m2)

5
2
150.23 m2
2009
15891137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889691 15891137 Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny z garażem z 2009 rok, zlokalizowany w centrum Żukowa, gm. Kartuzy. Dom i ogród zadbany i dobrze wyposażony. Dom o powierzchni użytkowej 234 m2, w skład którego wchodzą pomieszczenia: - duży salon z jadalnią...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 850 000 PLN (7 906 zł/m2)

5
-
234 m2
2009
15853216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie z zapleczem pod działalność - Żukow 27044817 15853216 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDom graniczący bezpośrednio z lasem - cisza, prywatność i widok zieleni za oknem,Nieruchomość wielofunkcyjna: część mieszkaln...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 750 000 PLN (7 813 zł/m2)

6
4
480 m2
2011
15754083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania-Żukowo 25226591 15754083 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Cisza, spokój i komfort życia blisko natury - a jednocześnie szybki dostęp do pełnej infrastruktury - to atuty tej wyjątkowej nier...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 890 000 PLN (10 800 zł/m2)

5
3
175 m2
2010
15884058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694081 15884058 Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom po remoncie, przygotowany pod wynajem lub zamieszkanie przez kilka rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji- w bezpośrednim sąsiedztwie zaplecza handlowo-usługowego oraz bli...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 770 000 PLN (4 658 zł/m2)

10
-
380 m2
-
15790886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie i praca w jednym miejscu ! 25980333 15790886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Tylko w Tyszkiewicz Nieruchomości!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w centrum Żukowa, przy ul. Po...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 750 000 PLN (6 836 zł/m2)

6
5
256 m2
2010
15045134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyremontowany dom, 4 niezależne mieszkania Żukowo 7947015 15045134 Sprzedam dom wielorodzinny zlokalizowany na spokojnym i cichym osiedlu w Żukowie w pobliżu terenów zielonych. Nieruchomość składa się z czterech niezależnyc  mieszkań.Nieruchomość idealnie nadaje się do zakupu pod wynajem - stały dochód.Blisko Żukowa...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 799 000 PLN (4 734 zł/m2)

10
4
380 m2
2000
15645209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Żukowo 23193001 15645209 LOKALIZACJA:Dom położony w miejscowości Żukowo w odległości 20 km od centrum Gdańska, przystanek Kolei Metropolitarnej. Cicha i spokojna ulica na osiedlu domów jednorodzinnych. W miejscowości pełna infrastruktura handlowa i społeczna (sklepy, restaur...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

890 000 PLN (4 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980
15811744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26442034 15811744 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie kilkanaście km od Trójmiasta.Budynek o powierzchni całkowitej 256,88m2, a uż...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 550 000 PLN (10 318 zł/m2)

5
2
150.23 m2
2009