• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Szymbark

Znalezionych ofert: 10

15891359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szymbark działka na sprzedaż 27895095 15891359 Lokalizacja: Szymbark, ul.Sosnowa  Grunt nr 13612 obręb 0015 Szymbark, Gmina StężycaPowierzchnia działki 1190m2Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego-- oznaczony symbolem 3MN Tereny zabudowy mieszkan...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

195 000 PLN

-
-
1190 m2
-
15321302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo-usługowa w Szymbarku 15718464 15321302 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą!Lokalizacja:Szymbark - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gmini...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

379 000 PLN

-
-
2226 m2
-
15321306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo-usługowa w Szymbarku! 15718463 15321306 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka budowlana w samym sercu Kaszub!Lokalizacja:Szymbark - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Stężyca, na Kaszubach, na o...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

199 000 PLN

-
-
1136 m2
-
15882491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27665345 15882491 Działka mieszkaniowo-usługowa w centrum miejscowości Szymbark!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 w cenie 179 ty.zł ( do negocjacji)Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje dla tego terenu...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

179 000 PLN

-
-
969 m2
-
15728802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładny, wyposażony domek rekreacyjny z 2021 roku 24752692 15728802 Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku - do odbioru własnego.DOMEK zakupiony jako nowy na zamówieni...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

149 000 PLN (5 731 zł/m2)

2
1
26 m2
2021
15692039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szymbark / Wieżyca/ Koszałkowo dom wolnostojący 24033159 15692039 Dom wolnostojący, murowany   na Kaszubach - Szymbark 200 m od wyciągu Koszałkowo , 15 minut pieszo od przystanku PKM Krzeszna Na sprzedaż przestronny dom murowany o powierzchni 128 m², usytuowany w malowniczej miejscowości Szymbark, w pobliżu wyciągu...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

849 000 PLN (6 633 zł/m2)

4
1
128 m2
2013
15321304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo-usługowa w Szymbarku! 15718462 15321304 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka budowlana w samym sercu Kaszub!Lokalizacja:Szymbark - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Stężyca, na Kaszubach, na o...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

189 000 PLN

-
-
1079 m2
-
15691066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom 4 pokojowy w Szymbarku 24010549 15691066 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Szymbarku.Dom wybudowany w 2013 roku, powierzchnia użytkowa 128,9 m2, w skład którego wchodzi:- salon z kuchnią oraz jadalną 42,8 m2 z wyjściem na ogród- pokój 13,6 m2 z wyjściem na balkon, nad nim pokój o p...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

889 900 PLN (6 952 zł/m2)

4
1
128 m2
2013
15577681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Szymbark 21706382 15577681 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Duża działka budowlana w Szymbarku na KaszubachATUTYDuża powierzchnia działkiCzęść działki pięknie zalesiona, z małym oczkiem wodn...

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

399 000 PLN

-
-
4014 m2
-
15461094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ze stawem Szymbark 19077859 15461094 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYBardzo dobry dojazd do nieruchomości, który odbywa się drogą asfaltową.Pięknie położony wśród lasu staw oraz duża powierzchnia działki to główne atuty nieruchomości....

Szymbark (Pomorskie, gm. Stężyca)

299 000 PLN

-
-
1818 m2
-