• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Stężyca

Znalezionych ofert: 18

15763373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko U Nas! Działki zagrodowe blisko jeziora!! 25424009 15763373 Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6300 m², przeznaczone pod zabudowę zagrodową.Lokalizacja: Stężyca Działki znajdują się w malowniczej okolicy, zaledwie 300 m od Jeziora Stężyckiego, co czyni je idealnym miejscem do realizacji inwestycji...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

110 000 PLN

-
-
6300 m2
-
15746730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne działki budowlane nad jeziorem-Stężyca 25087163 15746730 Szukasz miejsca na dom w otoczeniu natury, a jednocześnie z dostępem do infrastruktury i atrakcji turystycznych? Oto idealna oferta! Trzy płaskie, prostokątne działki budowlane w Stężycy czekają właśnie na Ciebie!Atuty nieruchomości:Atrakcyjna lokali...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

235 000 PLN

-
-
1006 m2
-
15373068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17066972 15373068 Działka budowlana o powierzchni 880 mkw w Gołubiu, Powiat Kartuski. Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z wygodnym dojazdem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ostatnia dostę...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

195 000 PLN

-
-
880 m2
-
15818522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633082 15818522 Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesną technologią i wygodą codziennego życia? Ta nieruchomość oferuje wyjątkowo szerokie możliwości wykorzystania zarówno mieszkaniow...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 880 000 PLN (5 949 zł/m2)

7
2
316 m2
2006
15397462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom przy lesie 17629838 15397462 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Wyjątkowa nieruchomość położona na kameralnym osiedlu blisko lasu!LokalizacjaNieruchomość zlokalizowana jest w województwie pomo...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 054 000 PLN (6 237 zł/m2)

6
2
169 m2
2023
15711200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z linią brzegową Jeziora Stężyckiego! Od zaraz 24394428 15711200 Chcesz zamieszkać w cichym miejscu z dostępem do jeziora, nie rezygnując z infrastruktury miejskiej?ZOBACZ FILM:   https:www.youtube.comwatch?v=xEWtxRpx4e0&ab_channel=PARTNERZYNieruchomo%C5%9BciTen dom jest właśnie dla Ciebie! Idealne miejsce...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 390 000 PLN (6 985 zł/m2)

5
1
199 m2
2021
15697227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż w Stężycy ! 24128791 15697227 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny dom z dużym ogrodem w Stężycy, zaledwie 2 km od Amfiteatru oraz 2,5 km od plaży.BudynekDom wolnostojący, dwukondygnacyjn...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

750 000 PLN (3 409 zł/m2)

6
1
220 m2
1993
15863362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża, płaska działka na Kaszubach koło Stężycy, 27245180 15863362 płaska działka z dostępem do mediów w sercu KaszubNa sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni ok. 1400 m², położoną w malowniczej miejscowości Dubowo (Żuromino), w gminie Stężyca - sercu Kaszub. DZIAŁKA Z MPZP pod zabudowę mieszkaniową je...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

158 000 PLN

-
-
1371 m2
-
15517697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20319823 15517697 Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu dwulokalowego położonego w miejscowości Stężyca, powiecie kartuskim, województwie pomorskim.Wszystkie zdjęcia oferty ( 35 ) znajdziecie Państwo na naszej stronie GAUDIUM.LOKALIZACJA:Dom w Stę...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

760 000 PLN (1 524 zł/m2)

10
-
498.68 m2
2022
15857289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 3,5 ha z widokiem na jezioro 27118411 15857289 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Inwestycyjna działka z widokiem na jezioro w otoczeniu  kaszubskiej przyrodyTej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze, pozna...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 924 505 PLN

-
-
34991 m2
-
15664868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na sprzedaż w Stężycy! 23565152 15664868 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka budowlana w Stężycy w otulinie lasu!Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w Stężycy, w powiecie kartuskim, w województwie ...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

280 000 PLN

-
-
1334 m2
-
15792041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4066m2 przy jez./ Stężyca 26003852 15792041 Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4066 m2, położona  na Kaszubach, w Stężycy, z bezpośrednim dostępem do jeziorem Stężyckiego. Posadowiona w obrębie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.To idealne miejsce na postawienie komfortowego i nowocz...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 499 999 PLN

-
-
4066 m2
-