• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Sopot Świemirowo

Znalezionych ofert: 4

15897599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji 28007018 15897599 Szukasz nieruchomości w Sopocie, którą możesz zaaranżować całkowicie według własnego uznania lub szukasz idealnego gotowca inwestycyjnego pod wynajem? Ta oferta w Górnym Sopocie to prawdziwa okazja dla osób z wizją!Mieszkanie o doskonałym, dwustronny...

Sopot (Świemirowo) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 149 000 PLN (15 527 zł/m2)

4
1
74 m2
2006
15866688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWY Apartament 4-pokojowy w Sopocie! 27323943 15866688 0% Prowizji! Zakup bez PCC!NOWY apartament 4-pokojowy w Sopocie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To wyjątkowa propozycja dla osób ceni...

Sopot (Świemirowo) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 053 564 PLN (28 807 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15866690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Sopocie w NOWYM Apartamencie! 27324138 15866690 NOWY apartament 2-pokojowy w Sopocie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących spokój, otoczenie nat...

Sopot (Świemirowo) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 179 744 PLN (29 494 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15888163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27804468 15888163 OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ SOP INEKSPLO W SOPOCIE1. Organizator PrzetarguSpółdzielnia Osób Prawnych „Ineksplo” w Sopocie, ul. Mikołaja Reja 1315, 81-874 Sopot, (siedziba Organizatora), wpisana do Krajowego Rejestru Sądo...

Sopot (Świemirowo) (Pomorskie, gm. Sopot)

32 133 700 PLN (3 597 zł/m2)

1
-
8933 m2
-