• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Miastko

Znalezionych ofert: 23

15509684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! Duża działka w dobrej okolicy. 20118801 15509684 Działka z budynkiem mieszkalnym.Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę o powierzchni 2144 m², zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni całkowitej 82,3 m², położoną w bliskiej odległości od centrum miejscowości Miastko.Działka wyposażona...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

180 000 PLN (2 195 zł/m2)

2
1
82 m2
1932
15844735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie M4 -Idealne miejsce dla rodziny 26844617 15844735 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy gen. WybickiegoZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego ...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

230 000 PLN (4 340 zł/m2)

3
-
53 m2
1975
15272615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane z pozwoleniem na budowę. 14392946 15272615 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działki budowlane z projektem budowlanym w świetnej lokalizacji miejscowości Wołcza Wielka, nieopodal pięknych jezior.Oferta dostę...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

86 900 PLN

-
-
1404 m2
-
13889539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196099 13889539 Lokal handlowo-usługowy posadowiony na parterze budynku mieszkalno - usługowym o łącznej powierzchni 163m2 w centrum miasta Miastko przy drodze na Koszalin. Możliwość parkowania przed obiektem. Szerokie możliwości prowadzenia działalności - idealny ...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

601 626 PLN (3 691 zł/m2)

11
-
163 m2
-
15817946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26618744 15817946 Dom w Miastku - województwo pomorskie -wybudowany w 1988 roku, a następnie gruntownie wyremontowany w 2011 roku, łączy trwałość klasycznego budownictwa z komfortem nowoczesnych rozwiązań. Budynek został ocieplony, wyposażony w nowe drzwi zewnętrzne o...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

799 000 PLN (5 963 zł/m2)

6
1
134 m2
1988
15807729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie na 2. piętrze 26378447 15807729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi w MiastkuZapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu o p...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

186 000 PLN (4 133 zł/m2)

2
1
45 m2
1996
15509663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w dobrej lokalizacji ! 20118802 15509663 Kontakt:Andrzej SaturE-mail: [email protected]. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie dom gotowy do zamieszkania  o powierzchni zabudowy 99,27 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 427m2 . Nier...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

360 000 PLN (3 636 zł/m2)

3
1
99 m2
1994
15759429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po generalnym remoncie 25338521 15759429 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulna kawalerka po generalnym remoncie Trzebieszyno, 3 km od MiastkaZapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkan...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

125 000 PLN (3 906 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15646229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z kominkiem. 23215476 15646229 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulne mieszkanie z kominkiem w Miastku - po remoncie na ul. SzewskiejZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania m3 o powi...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

199 900 PLN (4 543 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15533106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niepowtarzalne mieszkanie . 20664943 15533106 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Niepowtarzalne mieszkanie w sercu zabytkowej kamienicy na ulicy Kazimierza Wielkiego w Miastku.Zapraszam do zapoznania się z ofert...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

370 000 PLN (3 426 zł/m2)

3
1
108 m2
1928
15670807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cztery mieszkania i lokal handlowy w Miastku. 23656149 15670807 Budynek mieszkalny, cztery mieszkania, lokal handlowy, garaż, sklep.  Nieruchomości Apartament przedstawiają budynek o pow. całkowitej 760,50 m2, składający się z 4 mieszkań oraz dużego lokalu handlowego, do nieruchomości należy również trzystanowisk...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

1 999 000 PLN (2 630 zł/m2)

12
5
760 m2
1969
15860642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182938 15860642 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,24 m² na parterze kamienicy w samym sercu Miastka.Atuty tego mieszkania:Atrakcyjna lokalizacja- centrum miasta, w pobliżu urzędy, sklepy, lokalny park.Standard wykończenia- gotowe do zamieszkania. Atrakcyjny...

Miastko (Pomorskie, gm. Miastko)

430 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
100.24 m2
1940