• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Krynica Morska

Znalezionych ofert: 66

15893336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908303 15893336 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę wyjątkowego domu wolnostojącego położonego w nadmorskiej miejscowości Piaski ( gmina Krynica Morska, powiat nowodworski, obręb Nowa Karczma, u...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 290 000 PLN (16 049 zł/m2)

12
6
205 m2
2010
15815105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26628932 15815105 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerFirma Praxis s.c. posiada na sprzedaż budynek wielolokalowy mieszkalno- pensjonatowy zlokalizowany w Krynicy Morskiej przy plaży nad Zalewem Wiślanym.Widok na panoramę Zalewu Wiślanego i Wysoczyny Elbląski...

Krynica Morska (Krynica morska) (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

8 000 000 PLN (12 903 zł/m2)

8
-
620 m2
2006
15359471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat z restauracją- 8 apartamentów wysoki Roi 16772108 15359471 NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT Z RESTAURACJĄ W SERCU KRYNICY MORSKIEJ !GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją położony w centrum Krynicy Morskiej. Historia budynk...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 500 000 PLN (5 691 zł/m2)

8
5
615 m2
2016
15359470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy pensjonat w Krynicy Morskiej z wysokim ROI! 16772110 15359470 NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT SERCU KRYNICY MORSKIEJ ! GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją położony w centrum Krynicy Morskiej. Historia budynku sięga końcówk...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 500 000 PLN (5 691 zł/m2)

11
-
615 m2
2016
15336556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16146566 15336556 Kompleks ośmiu działek 8275 m2 w centrum Krynicy Morskiej - doskonały potencjał inwestycyjny! Nieruchomość składa się z ośmiu działek z dużym potencjałem inwestycyjnym w centrum Krynicy Morskiej.Dużym atutem nieruchomości to położenie ok.100 m od po...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

7 800 000 PLN (943 zł/m2)

-
-
8275 m2
-
15098790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Apartament z widokiem na Zalew 9776911 15098790 Prezentujemy nowoczesny apartament w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Z salonu jest wyjście na dużą loggię, z której maluje się widok na Zalew Wiślany. Podana cena jest ceną netto, istnieje możliwość odliczenia podat...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

627 000 PLN (17 914 zł/m2)

1
1
35 m2
2019
15674355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Krynicy Morskiej 23725620 15674355 Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej? Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów,  gdzie możesz zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny lub lokal z usługami! Wyobraź sobi...

Krynica Morska (Przebrno) (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

1 518 000 PLN

-
-
5060 m2
-
15701914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Nadmorski Apartament 24224697 15701914 Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania - 775 060 zł jest ceną netto. Jest to lokal użytkowy, ze stawką VAT 23%, jest możliwość odliczenia podatku VAT przy zakupie na firmę. Cen...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

775 060 PLN (22 145 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15562541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka - Krynica Morska 21379165 15562541 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Przebrnie (część Krynicy Morskiej) nad Zalewem Wiślanym. Działka położna w zacisznym, malowniczym miejscu, gdzie możecie Państwo postawić swój drugi wypoczynkowy dom. Działka jest płaska, o kształcie z...

Krynica Morska (Przebrno) (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

618 000 PLN

-
-
3354 m2
-
15712263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Nadmorski Apartament 24418617 15712263    Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania, 880 440 zł, jest ceną netto.est to lokal użytkowy ze stawką VAT 23%, co umożliwia odliczenie tego podatku przy zakupie na firmę.Cena ...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

880 440 PLN (22 011 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15705723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Nadmorski Apartament 24284079 15705723 Prezentujemy Państwu nowoczesny  apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament jest dwupoziomowy, na dolnym poziomie usytuowany jest salon z aneksem kuchennym o powierzchni 33,72 m2, łazienka...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

1 026 000 PLN (19 000 zł/m2)

2
1
54 m2
2018
15619712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Nadmorski Apartament 22594029 15619712 Prezentujemy Państwu nowoczesny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Z salonu jest wyjście na balkon z malowniczym widokiem na Zalew Wiślany. Cena mieszkania jest ceną netto. Jest to...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

629 970 PLN (16 578 zł/m2)

2
1
38 m2
2018