• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Kamień

Znalezionych ofert: 32

15894923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27951997 15894923 Domek rekreacyjny na sprzedaż – Kamień, gmina SzemudNa sprzedaż klimatyczny domek rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Kamień, w gminie Szemud, w niedalekiej odległości od jeziora oraz terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób posz...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

450 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1985
15513202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20191811 15513202 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Wolno stojący obiekt produkcyjno-magazynowy w Kamieniu w gminie Szemud.Położony 8km od wjazdu na Trasę Kaszubską (S6) w Szemudzie, 4km od drogi Chwaszczyno-Szemud.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbpkamien_322kamien_322.htm...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

5 300 000 PLN (3 926 zł/m2)

3
-
1350 m2
2003
15766044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 181 m² z ogrodem i tarasem 25496821 15766044 Dom wolnostojący po remoncie Kamień, gmina SzemudNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 181 m², położony w miejscowości Kamień (gmina Szemud). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 946 m² i jest idealną propozycją dla osób...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

1 289 000 PLN (7 122 zł/m2)

5
2
181 m2
2000
15646248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23215490 15646248 Do sprzedaży działka budowlana w gminie Szemud, w Kamieniu przy ul. Herkulesa : dz 4015 powierzchni 1078m2 lub działka 4016 o powierzchni 1015m2 Od strony północnej w odległości ok. 3.5 km przebiega autostrada GdyniaSzczecin; natomiast od strony...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

172 480 PLN

-
-
1078 m2
-
15839964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora,świetny dojazd 26763022 15839964 Domek rekreacyjny w pobliżu jeziora!LOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową dla mieszkańców pobl...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15822348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora, świetny dojazd 26595297 15822348 Piękna działka w pobliżu jeziora!Pod zabudowę letniskowąLOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

399 000 PLN

-
-
900 m2
-
15736244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z warunkami zabudowy. 24869078 15736244 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Kamień, blisko jeziora!Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy z dostępem do je...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Psale, stadnina koni, jeziora, wydane WZ 27866242 15889978 LOKALIZACJA:Działki znajdują się w miejscowości Kamień w gminie Szemud w części nazywanej Psale (dawniej osada Psale). W otoczeniu działek znajdziemy pola uprawne, domy oraz lasy, natomiast niedaleko wybieg dla koni z pobliskiej stadniny. Bardzo spok...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

210 000 PLN

-
-
1003 m2
-
15812476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna 26523524 15812476 Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m² 300 m od jeziora gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m², położona w wyjątkowej lokalizacji na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud, zaledwie 300 metrów od Jeziora...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

420 000 PLN

-
-
1818 m2
-
15869270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WOLNOSTOJĄCY BLISKO JEZIORA 27405354 15869270 NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM W KAMIENIU !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób poszukują...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

2 200 000 PLN (12 429 zł/m2)

4
2
177 m2
2011
15886457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758106 15886457 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

277 640 PLN

-
-
1262 m2
-
15886458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758103 15886458 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

351 560 PLN

-
-
1598 m2
-