• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Góra

Znalezionych ofert: 95

15627381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny w Jastrzębiej Górze 22782698 15627381 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament -  lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej GórzeAtuty:do 15 min spacerem na plażęlokal jest w pełni wyposażony, możesz korzystać od za...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

259 000 PLN (17 267 zł/m2)

1
-
15 m2
2018
15886411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie zaledwie 600 metrów od morza 27757163 15886411 Gotowe do odbioru! Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu, przy ulicy Garnizonowej, W sprzedaży posiadam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15823583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe bliźniaki zaledwie 600 m. od morza 26651308 15823583 Niepowtarzalne osiedle domów bliźniaczych położonych w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu tuż przy Jastrzębiej Górze, przy ulicy Garnizonowej, zaledwie 600 metrów od plaży. Dom gotowy do odbioru i wykończony pod klucz. Sprzedaż bez podatku PCC. Pomi...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

985 000 PLN (16 417 zł/m2)

3
2
60 m2
2025
15558855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki usługowo mieszkaniowe 21264308 15558855 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Nieruchomość złożona z dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Działki znajdują się na granicy trzech ulic: Droga Rybacka, Piastowska oraz Pendereckiego. Teren ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

11 250 000 PLN

-
-
5536 m2
-
15425558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - działki 18283384 15425558 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2.Nieruchomość złożona z trzech sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 2.304 m2. D...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 720 000 PLN

-
-
2304 m2
-
15753939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie zaledwie 600 metrów od morza 25220734 15753939 Gotowe do odbioru !!!Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu, przy ulicy Garnizonowej, W sprzedaży posiad...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15542174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy apartament 39 m², 10 min od plaży 20872199 15542174 Gotowy apartament 37,02 m² - Jastrzębia Góra - 10 minut do plaży - Budynek po odbiorzeLokalizacja: Jastrzębia GóraPowierzchnia: 37,02 m²Stan: wykończony, gotowy do odbioru i użytkowaniaUkład: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przestronn...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

489 000 PLN (13 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15627380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko plaży z windą i parkingiem 22782703 15627380 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament w świetnej lokalizacji bardzo blisko plaży w Jastrzębiej Górze - Villa KlifZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wygodnego lokalu inwestycyjnego, niem...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

485 000 PLN (14 697 zł/m2)

1
-
33 m2
2010
15818225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość 300 m od plaży 26644830 15818225 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej r...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
5
370 m2
1960
15808901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat 300 m od plaży 26405667 15808901 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pensjonat w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej rozp...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
-
370 m2
1960