• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Dębina

Znalezionych ofert: 25

15886435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757922 15886435 Na sprzedaż działka budowlana o funkcji rekreacyjnej, nad morzem, Dębina ul.Łąkowa, gmina Ustka, województwo pomorskie, 489.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.ber5S4bXMSN80 Na sprzedaż działka budowlana z funkcją 5.ML teren zabudowy rekrea...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

489 000 PLN

-
-
1440 m2
-
15886439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757913 15886439 Na sprzedaż, obiekt komercyjny nad morzem, Dębina ul. Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP9YELKgNgJ4 Na sprzedaż wyjątkowa, rentowna nieruchomość (obiekt pensjonatowy, 10 pokojowy z łazienkami o powierzchni 30...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

1 980 000 PLN (6 600 zł/m2)

9
1
300 m2
-
15258922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050989 15258922 Na sprzedaż dom wypoczynkowy całoroczny Dębina, ul.Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Na sprzedaż całoroczny dom mieszkalno - usługowy w pełni wyposażony położony zaledwie 500 m od morza Bałtyckiego i plaży w Dębinie. Nieruchomość położona ...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

1 980 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
1
300 m2
2011
15886438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757924 15886438 Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina ul.Łąkowa, gmina Ustka, województwo pomorskie, 128.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.ber5S4bXMSN80 Na sprzedaż działka budowlana o funkcji zabudowy rekreacji indywidualnej położona zaledw...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

128 000 PLN

-
-
440 m2
-
15793949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26058745 15793949 REZERWACJA!!! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m2 położona w przepięknej miejscowości Dębina przy ulicy Szumiących Drzew. Idealne miejsce dla osób pragnących wyciszenia wśród natury, a zarazem chcących być blisko morza.Okoliczne teren...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

220 000 PLN (218 zł/m2)

-
-
1008 m2
-
15886698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27764071 15886698 Szukasz miejsca do budowy wymarzonego domu lub pensjonat blisko morza, a może zainteresowany jesteś lokatą kapitału? Sprawdź tę ofertę, bo takich działek za wiele już nie ma. Z tej działki w 10 minut spacerem można dojść spacerem do plaży nową, wyb...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

440 000 PLN

-
-
700 m2
-
15648669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23274123 15648669 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 3 działki budowlane rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około 800m od pięknej plaży i 2,5 km od jeziora Gardno w miejscowości Dębina. Działki z MPZP. Działki o powierzchni 414, ...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

185 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
1157 m2
-
15881348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27629195 15881348 Pensjonat nad morzem w Dębinie, ul. Świerkowa 280 m od plaży 10 apartamentów działka 1121 m² Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w nadmorskiej miejscowości Dębina , zaledwie 280 metrów od mo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

2 150 000 PLN (6 380 zł/m2)

11
-
337 m2
2009
15877142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 linia morza | 2 apartamenty | top inwestycja 27562387 15877142 ATUTY:- pierwsza linia zabudowy od morza- od plaży oddziela jedynie pas nadmorskiego lasu- podział na dwa niezależne apartamenty - duży taras na dachu - dodatkowa przestrzeń relaksu- spokojna, kameralna okolica sprzyjająca wypoczynkowi- bliskość ście...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

789 000 PLN (7 735 zł/m2)

4
-
102 m2
2023
15690754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do remontu z dużą, podzieloną działką. 24004317 15690754 Tylko u nas!Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.LOKALIZACJA: Dębina - urokliwa wieś w Gminie Nowy Staw - to idealne miejsce,...

Dębina (Pomorskie, gm. Nowy Staw)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

3
-
120 m2
1920
15709515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24356203 15709515 Gotowy biznes lub prywatna oaza - 2 apartamenty w nadmorskiej miejscowości Dębina Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone, wyremontowane apartam...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

516 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15840298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26773213 15840298 Proponujemy na sprzedaż 2 działki w Dębinie (gmina Ustka). otulina lasu 2km do morza nad Morzem Bałtyckim Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Dębina o łącznej powierzchni 5114 m2. Sąsiedztwo terenu stanowią tereny zabudo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

383 100 PLN

-
-
2554 m2
-