• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Chojnice

Znalezionych ofert: 79

15890665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie dla rodziny, super okolica 27882875 15890665 Mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m²   ChojniceMarzysz o własnym mieszkaniu? Funkcjonalnym, bez dodatkowego wkładu finansowego oraz w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest DLA CIEBIE!Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położo...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

419 000 PLN (6 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15739174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Z widokim na panoramę, niższa cena. 24919697 15739174 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m²Przedstawiamy Państwu ciepłe, przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66 m², położone na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku w Chojnicach. Z okien roztacza się piękny wi...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

309 000 PLN (6 180 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15869118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401489 15869118 KOLEJNE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY !!!To już PRZEDOSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Dwa bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na III...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

360 325 PLN (7 207 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15887653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu 27789728 15887653 Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na3.piętrze apartamentowca.To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz blis...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15889679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne 27858450 15889679 NOWE POGODNE   Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m², usytuowane na2.piętrze apartamentowca na Osiedlu Nowe Pogodne.To idealna propozycja dla...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15616955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniała Nieruchomość z Urokliwym Ogrodem! 22523978 15616955 Zjawiskowy dom z urokliwym ogrodem w Chojnicach!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 240 m² oraz całkowitej 272 m² został zbudowany na trzech działkach o łącznej powierzchni 1653 m²...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

2 300 000 PLN (8 456 zł/m2)

5
2
272 m2
2004
15849123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26958969 15849123 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 292 m2, położony na działce 507 m2 w Chojnicach (województwo pomorskie) na przytulnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej komfortowej dużej prze...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

999 000 PLN (3 421 zł/m2)

6
-
292 m2
1989
15839796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761001 15839796 Opis nieruchomościSprzedajemy w cenach dewelopera!Kupujący nie płaci prowizji!Podana cena dotyczy wyłącznie lokalu mieszkalnego i nie obejmuje komórki lokatorskiej, miejsca postojowego naziemnego ani miejsca postojowego w garażu podziemnym.Ceny za po...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

363 023 PLN (7 118 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15876833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557352 15876833 Przestronne 84,66 m² w spokojnej, kameralnej części Chojnic389 000złOgrzewanie gazoweMonitoringParking bez problemówSzukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub pewnej inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż przestronne mieszkani...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

389 000 PLN (4 631 zł/m2)

3
1
84 m2
1996
15661991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w świetnej lokalizacji. 23490543 15661991 Działki budowlane w Chojnicach! Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Mam do zaoferowania Państwu działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,  położone ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

127 500 PLN

-
-
566 m2
-
15551351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem zimowym, cicha okolica 20986191 15551351 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego i komfortowego domu położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Chojnicach, ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

815 000 PLN (2 264 zł/m2)

5
2
360 m2
1985