• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na sprzedaż Pomorskie Łebcz

Znalezionych ofert: 7

15887581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787236 15887581 Oferuje Państwu komfortowy dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 143 m2 posadowiny na działce 1 245 m2 w Łebczu.Budynek nie wymaga nakładów finansowych.W skład nieruchomości wchodzą:PARTER: salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród, pokój,...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

980 000 PLN (6 853 zł/m2)

5
2
143 m2
2011
15884325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana Łebcz 1005 m2 WZ 27699051 15884325 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1005 m², położona w spokojnej i kameralnej części mi...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

200 000 PLN

-
-
1005 m2
-
15880908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27616475 15880908 Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 62,5 m2 w Łebczu niedaleko NADMORSKICH MIEJSCOWOŚCI takich jak WŁADYSŁAWOW - JASTRZĘBIA GÓRA CZY PUCK, które zapraszają do plażowania.Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w kameralnym d...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

509 000 PLN (8 210 zł/m2)

3
1
62 m2
1985
14103511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka produkcyjno- usługowa w Łebczu 103473 14103511 Do sprzedania działka 8072 m2 objęta MPZP P, U (tereny zabudowy usługowej oraz obiektów produkcyjnych, składów i magazynów).Działka w miejscowości Łebcz (na granicy Władysławowa).Działka znajduje się w dużej wsi kaszubskiej w powiecie puckim, w gmini...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

990 000 PLN

-
-
8072 m2
-
15539934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20822184 15539934 NA SPRZEDAŻ ROLNA DZIAŁKA ok 650 metrów OD NADMORSKIEGO WŁADYSŁAWOWAOferowana parcela o powierzchni 3 260 m2, w kształcie prostokąta o wymiatach ok 63m x 52m, jest płaska z dobrym dojazdem i znajduje się w rozwijającym ŁEBCZU - DANA.Media: woda, prą...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

250 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
3260 m2
-
15398952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17662008 15398952 Przedstawiam Państwu działkę w  miejscowości  Łebcz - NIECAŁY kilometr od NADMORSKIEGO WŁADYSŁAWOWA.Oferowana nieruchomość o powierzchni 2 878 m2 jest płaska, w kształcie trapezu o wymiarach  ok 79m x 20m x 72m 53m, dobrze nasłoneczniona, z bardzo do...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

430 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
2878 m2
-
15440486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18601329 15440486 DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PARTEROWEGO !!!! DOMU - PROJEKT FIRMY ARCHEON KWADRA TON NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA 949 m2 NIEDALEKO NADMORSKICH MIEJSCOWOŚCIPrzedstawiam Państwu działkę w miejscowości Łebcz usytuowaną w sąsiedztwie NADMORSKIEGO WŁADYSŁAWOW...

Łebcz (Pomorskie, gm. Puck)

249 000 PLN (262 zł/m2)

-
-
949 m2
-