• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 730

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15895228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 159 m2 Starogard Gdański 27961036 15895228 Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m2, składający się z 3 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, korytarza i wiatrołapu. Powierzchnia działki 520 m2. Dodatkowo z pomieszczeń gospodarczych z osobnym wejściem o powierzchni około 40 m2, można zaaranżować lokal mie...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

600 000 PLN (3 774 zł/m2)

3
2
159 m2
-
15864415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267286 15864415 Kupujący nie płaci prowizji !!!Dom, segment narożny w wyjątkowej lokalizacji (Siedlce - Suchanino)37 min pieszo od Starego Miasta, 17 min autobusem do Gumed-u, 7 min samochodem do najbliższej galerii handlowej.  Przystanek tramwaju 750 m.Nieruchomość...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2007
15862415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27226383 15862415 Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w ChojnicachPrzedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m², położonego na przestronnej działce o powierzchni 626 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

549 000 PLN (4 575 zł/m2)

4
1
120 m2
1970
15723941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24646422 15723941 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym BARDZO ŁADNIE zagospodarowanym osiedlu na którym znajdują się 4 budynki typu biźniak- wjazd prze...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN (11 573 zł/m2)

3
2
82 m2
2022
15605831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22313762 15605831 Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w bardzo dobrej lokalizacji, położony w Grabnie, do Ustki tylko 2,5km. Powierzchnia działki niespełna 1200 m , powierzchnia użytkowa domu wynosi 175 metrów wliczając garaż. Całkowita powierzchnia domu po podłogach to ...

Grabno (Pomorskie, gm. Ustka)

1 415 000 PLN (8 086 zł/m2)

5
2
175 m2
2021
15864258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27264878 15864258 OfertaNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m², położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny dom o tak dużym metrażu, powiększony dzięki zabudowie górnej oraz jedyny z ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

879 000 PLN (3 516 zł/m2)

9
3
250 m2
1980
15506623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20086194 15506623 Unikatowa posiadłość położona w bardzo bliskiej odległości od centrum Gdańska. Niezwykłe miejsce ,który w połączeniu z otaczającym lasem i bliskością plaży około 1200 m pozwala cieszyć się spokojem i widokiem na otaczający krajobraz, a dzięki umiejs...

Stogi (Stogi) (Pomorskie, gm. Malbork)

3 990 000 PLN (25 577 zł/m2)

5
1
156 m2
-
15876862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem 27558217 15876862 Na sprzedażBudynek szeregowy mieszkalno -usługowy w centrum Lęborka.Możliwość wynajmu części domu pod usługi!Układ budynkuParter: Od ulicy znajduje się wejście do lokalu usługowego oraz do domu.Drugie wejście znajduje się od strony ogrodu gdzie znajd...

Lębork (Pomorskie, gm. Lębork)

1 490 000 PLN (4 585 zł/m2)

5
1
325 m2
1991