• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 157

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15875081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525503 15875081 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m² Granowo, powiat chojnickiZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Granowa.Opis nieruchomości:...

Granowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

299 000 PLN (3 360 zł/m2)

2
1
89 m2
1956
15896819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988434 15896819 OSTATNIE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY!!!To już OSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Trzy bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na I piętr...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

457 710 PLN (7 382 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15422922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18216612 15422922 Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł.Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w pobliżu morza, parku, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych.Oferta do...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
2
79 m2
1984
15856676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100208 15856676 Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem.Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w centrum Władysławowa, zaledwie 10 minut spacerem do plaży. To idealna propozy...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1983
15776968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25724738 15776968 Twoje miejsce nad Bałtykiem, 15 min spacerem do plaży w Jastrzębiej Górze.Na sprzedaż Przytulny, 2-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 35 m z ogromnym potencjałem idealna baza wakacyjna lub inwestycja z wysokim sezonowym najmem.Lokal znajduje...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1932
15898001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28017522 15898001 *** NOWY PORT *** 3 POKOJE *** KAMIENICA Z CEGŁY *** NISKIE OPŁATY *** DUŻA PIWNICA *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Nowy Port, ul. Wolności, tuż przy Plac ks. Jana Gustkowicza. Lokalizacja łącząca klimat historycznej dzielnicy z coraz większym potencjałem ...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (12 931 zł/m2)

3
1
55.68 m2
1930
15351673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja I kawalerka I nad motławą 16570941 15351673 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w budynku siłownia, sauna, taras widokowy,- świetna lokalizacja nad urokliwym brzegiem Motławy,- widok na Motławę i Stare Miast...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

632 000 PLN (23 407 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15894116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925367 15894116 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!Opis: Posiadamy na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,70 m2 z ogrodem na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane w...

Pogórze (Ogody tesoro) (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (16 443 zł/m2)

3
1
79 m2
2023