• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 168

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15835250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość! - mieszkanie z pięknym widokiem na las 26798747 15835250 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-winda- cicha i spokojna okolica,- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- doskonale skomunikowane,- blisko obwodnicy trójmiasta,- sąsiedztwo lasu,- słoneczny balkon,- ustawne po...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1991
15897147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzenne mieszkanie do remontu 27995744 15897147 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części Gdyni — na Grabówku, tuż przy Śródmieściu. To idealna p...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (8 109 zł/m2)

2
-
64 m2
1926
15897146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem 27995743 15897146 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Poznaj atrakcyjną ofertę 3 pokojowego mieszkania z przepięknym widokiem w Gdyni Chyloni. Atuty nieruchomości: doskonale skomunikow...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

570 000 PLN (10 755 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15802116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkalnie w malowniczym miasteczku Hel 26256168 15802116 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Półwysep Helski to miejsce o niepowtarzalnym uroku, otoczone z trzech stron wodami Morza Bałtyckiego i Zatoki Puckiej. Hel to mias...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

609 900 PLN (13 553 zł/m2)

2
-
45 m2
1952
15888754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823390 15888754 *** WRZESZCZ *** POLITECHNICZNA *** 3 POKOJE *** IDEALNE POD WYNAJEM *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Politechniczna. Ścisłe centrum dzielnicy, okolice Politechniki Gdańskiej – jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście. W za...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1973
15897133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995606 15897133 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni około 130 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gniewu tuż przy rynku. Nieruchomość stanowi połowę kamienicy i posiada niezależny układ pomieszczeń, dzięki czemu daje komfort ...

Gniew (Pomorskie, gm. Gniew)

550 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
130 m2
1940
15895008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955927 15895008 APARTAMENTY na WIELEWSKIEJ 22. Oferujemy Państwu kolejny obiekt na kameralnym, zamkniętym, ogrodzonym i estetycznie zagospodarowanym terenie.    W ofercie mieszkanie z tarasem na II piętrze o pow. 46,89m2    Oto co zyskujesz:        -nowoczesne miesz...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

337 608 PLN (7 339 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15422922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18216612 15422922 Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł.Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w pobliżu morza, parku, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych.Oferta do...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
2
79 m2
1984
15886259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z OGRODEM - Parter + parking | Rokitki 27751114 15886259 2 pokoje + ogród + parking gotowe do zamieszkania Rokitki k. TczewaCena: 490 000 złOpis:Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w spokojnej miejscowości Rokitki przy ul. Tczewskiej (tuż o...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

490 000 PLN (12 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2016