• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 719

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15777850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dom 150m od jeziora! 25738789 15777850 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom 150 m od jeziora 4 sypialnie 814 m² działki Gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom zlokalizowany zale...

Nowa Karczma (Pomorskie, gm. Konarzyny)

949 000 PLN (5 931 zł/m2)

5
2
160 m2
2021
15720689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek letniskowy zaledwie 400 m od jeziora! 24591696 15720689 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom rekreacyjny położony w lesie, 400 metrów od jeziora Sudomie!LOKALIZACJA:Łubiana - duża kaszubska wieś letniskowa w Polsce, na ...

Łubiana (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
2009
15673954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w miejscowości nadmorskiej 23719861 15673954 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo  dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do przejęcia.ATUTYPierwsza strefa turystyczna 80m od plaży.Obiekt w pełn...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

9 500 000 PLN (13 971 zł/m2)

10
5
680 m2
2014
15799520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany i przestronny dom jednorodzinny 26191194 15799520 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiamy zadbany i przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Luzina.LOKALIZACJA: Luzino - wieś kasz...

Luzino (Pomorskie, gm. Luzino)

680 000 PLN (3 676 zł/m2)

5
2
185 m2
1988
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15893410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu zieleni blisko centrum 27911229 15893410 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 900 m² w malowniczym Otominie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort życia oraz bliskość miasta. Nieruchomość ...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 599 000 PLN (9 243 zł/m2)

5
2
173 m2
-
15890442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem pod inwestycję | Mikoszewo 27877446 15890442 Dom nad morzem z potencjałem inwestycyjnym Mikoszewo 195,6 m² 9 pokoiNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mikoszewa, przy ul. Długiej, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i niedużą odległością od plaży.Nieruchomość ide...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 379 000 PLN (7 072 zł/m2)

9
4
195 m2
2013
15876862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem 27558217 15876862 Na sprzedażBudynek szeregowy mieszkalno -usługowy w centrum Lęborka.Możliwość wynajmu części domu pod usługi!Układ budynkuParter: Od ulicy znajduje się wejście do lokalu usługowego oraz do domu.Drugie wejście znajduje się od strony ogrodu gdzie znajd...

Lębork (Pomorskie, gm. Lębork)

1 490 000 PLN (4 585 zł/m2)

5
1
325 m2
1991