- Nieruchomości woj. Pomorskie
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 48m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 719 000 PLN
- MiastoGdynia
- Rok budowy1950
Opis szczegółowy
Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana.
Powierzchnia: 48 m²,
Piętro: 2/4,
Budynek: lata 50., cegła.
Dlaczego warto?
To mieszkanie łączy w sobie urok modernistycznej Gdyni z wygodą współczesnych rozwiązań. Idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, naturalne światło i świetną lokalizację blisko morza.
Atuty mieszkania:
- Funkcjonalny układ: przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie wygodne sypialnie, łazienka i przedpokój.
- Idealne dla pary, rodziny z dzieckiem czy pod wynajem.
- Wysokie sufity (2,8 m): poczucie przestrzeni, więcej światła i możliwości aranżacyjnych. - Duże okna: mieszkanie jest jasne i pełne słońca o każdej porze dnia.
- Gotowe do wprowadzenia: sprzedawane z pełnym wyposażeniem i AGD - zero dodatkowych kosztów na start.
- Zieleń za oknami: widok na spokojne podwórze, cisza i prywatność mimo centralnego położenia.
- Dodatkowa przestrzeń: do mieszkania przynależy piwnica (ok. 3 m2) - idealna na rowery czy sezonowe rzeczy.
Budynek:
- solidna ceglana konstrukcja - charakterystyczna dla gdyńskiego modernizmu,
- zadbana, czysta klatka schodowa,
- ogrzewanie miejskie,
- atrakcyjny czynsz: ok. 400 zł latem, 900 zł zimą (z zaliczkami).
Lokalizacja
- wszystko w zasięgu ręki:
- jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni,
- pełna infrastruktura: sklepy, piekarnie, apteki, szkoły, przedszkola, punkty usługowe,
- świetna komunikacja miejska: SKM, autobusy - szybki dojazd do całego Trójmiasta,
- tylko kilka minut pieszo do morza, bulwaru nadmorskiego i ścisłego centrum Gdyni.
To mieszkanie to świetna propozycja zarówno dla osób szukających swojego miejsca do życia, jak i dla inwestorów myślących o wynajmie. Funkcjonalny rozkład, urok modernistycznej zabudowy i doskonała lokalizacja sprawiają, że to oferta wyjątkowa na gdyńskim rynku.
Zapraszamy do kontaktu!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895734
- Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (3 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 2 / 4
Mapa
Pomorskie, Gdynia, Wśm ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdynia, Wśm
nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15895734
719 000 PLN
14 979 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 48m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 1950
Opis - Mieszkanie
Powierzchnia: 48 m²,
Piętro: 2/4,
Budynek: lata 50., cegła.
Dlaczego warto?
Atuty mieszkania:
- Idealne dla pary, rodziny z dzieckiem czy pod wynajem.
- wszystko w zasięgu ręki:
- jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni,