• Nieruchomości woj. Pomorskie

Stary dom, ale adres premium Kaszuby Chmielno

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 200m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 090 000 PLN
  • MiastoChmielno
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Chmielnie 150 m od jeziora! 
Serce Chmielna  jedna z najbardziej klimatycznych i perspektywicznych lokalizacji na Kaszubach.

Działka o powierzchni 4535 m² z istniejącą zabudową znajduje się pomiędzy jeziorami Kłodno i Białe.
To miejsce z ogromnym potencjałem do stworzenia unikalnego projektu premium  zarówno prywatnej rezydencji, jak i dochodowej inwestycji turystycznej.

Potencjał nieruchomości
Obecna zabudowa daje możliwość:
rewitalizacji istniejących budynków,
rozbudowy,
stworzenia nowego konceptu od podstaw.
Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz dawna obora, która może zostać przekształcona w klimatyczne apartamenty premium, butikowy obiekt wypoczynkowy lub nowoczesną przestrzeń w stylu slow life.

To idealne miejsce pod:
pensjonat całoroczny,
kompleks apartamentów na wynajem,
butikowy resort nad jeziorem,
inwestycję wellness,
prywatną rezydencję z dużą przestrzenią.

Lokalizacja
Chmielno - 150 m od jeziora, centrum Chmielna, spokojna i zielona okolica, sąsiedztwo natury i jezior.
Gdańsk ok. 45 km
Gdynia  ok. 55 km
Kartuzy 8 km
Coraz więcej klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu wybiera właśnie takie miejsca.

Parametry działki
MPZP - teren MU (mieszkaniowo-usługowy)
zabudowa do 30% powierzchni działki
wysokość zabudowy do 10 m
możliwość realizacji 2 kondygnacji
dostęp do drogi publicznej
media przy działce
brak ochrony konserwatorskiej
pełna swoboda projektowa

Zalety
Całoroczny potencjał biznesowy
Chmielno od lat przyciąga klientów szukających jakościowego wypoczynku blisko natury.
To spokojniejsza i bardziej kameralna alternatywa dla nadmorskich kurortów.
Kaszuby to region rozwijający się przez cały rok:
weekendowe wyjazdy z Trójmiasta, pobyty wellness, workation, wakacje, ferie i święta.
Możliwość stworzenia stabilnego biznesu premium, niezależnego od krótkiego sezonu letniego.
Zapraszam! To trzeba zobaczyć!

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894371
  • Data publikacji: 20 maja 2026 15:13 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Pomorskie, Chmielno ,
Kamil Estrop

Kamil Estrop

+48XXXXXX300
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Chmielno

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15894371

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 090 000 PLN

5 450 zł/m2
Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

Kamil Estrop

+48690991300

Główne cechy:

  • Powierzchnia 200m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1

Opis - Stary dom, ale adres premium Kaszuby Chmielno

Gdańsk ok. 45 km
Gdynia  ok. 55 km
Kartuzy 8 km

Parametry działki
MPZP - teren MU (mieszkaniowo-usługowy)
zabudowa do 30% powierzchni działki
wysokość zabudowy do 10 m
możliwość realizacji 2 kondygnacji
dostęp do drogi publicznej
media przy działce
brak ochrony konserwatorskiej
pełna swoboda projektowa