• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 275

15764446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25448352 15764446 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. SiennejDziałka o powierzchni 1130 m2 położona w zabudowie domów jednorodzinnych z pełnym uzbrojeniem terenu usytuowana na le...

Nowa Wieś Malborska, Sienna

169 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15726144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunt rolny 3,67 ha blisko morza 24693540 15726144 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 3,67 ha, położony w malowniczej miejscowości Charnowo w województwie po...

Charnowo (Pomorskie, gm. Ustka)

225 000 PLN

-
-
36700 m2
-
15718056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Mechowo - media w drodze 24545184 15718056 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1132 m² położona w malowniczej miejscowości Mechowo (powiat pucki), zaledwie kilka kilometrów od Zatok...

Mechowo (Pomorskie, gm. Puck)

210 000 PLN

-
-
1132 m2
-
15823055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633200 15823055 JEŚLI SZUKASZ DZIAŁKI USŁUGOWEJ NIEDALEKO MORZA TO WŁASNIE JĄ ZNALAZŁEŚ !!!Na sprzedaż działka USŁUGOWA o powierzchni 1 719 m2 w NADMOSRSKIM WŁADYSŁAWOWIE.Myślę, że istotną informacją jest iż działka będzie graniczyła z NOWĄ DROGĄ VIA MARIS - to pl...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

550 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
1719 m2
-
15399929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17679421 15399929 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Teren obiektów produkcyjno - usługowych ...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

738 240 PLN (320 zł/m2)

-
-
2307 m2
-
15863395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM – REDA CE 27245556 15863395 Oferta biura The House Nieruchomości.Oferujemy działkę inwestycyjną nr 8515 o powierzchni 968 m², położoną w Redzie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji mieszkaniowych w pobliżu Aquaparku.Dla nieruchomości wydano pozwolenie na budowę. Opraco...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 299 000 PLN

-
-
968 m2
-
15803207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288728 15803207 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - SASINO, GMINA CHOCZEWOPrzeznaczenie: budowa budynku rekreacji indywidualnej wraz z urządzeniami budowlanymiLokalizacja: SasinoPowierzchnia: 600 m²OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 600 m², położon...

Sasino (Pomorskie, gm. Choczewo)

150 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15877850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580801 15877850 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - działka zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita l...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (6 419 zł/m2)

-
-
544 m2
-
15705802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24287122 15705802 Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.Parametry zabudowy:- powierzchnia zabudowy - maks. 4...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

800 000 PLN (784 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15877846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580628 15877846 Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbppomlpoml.htmlPomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę, ok. 25km od centrum Gdańska, 4km od Przywidza. Położony 600m od oferowa...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

248 877 PLN (76 zł/m2)

-
-
3255 m2
-
15877304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565204 15877304 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM POD HALE MAGAZYNOWĄ LOKALIZACJA: Działka położona Miszewko przy ul. Gdyńskiej, z bezpośrednio widoczna z drogi krajowej nr. 20, jednocześnie w bliskiej odległości ( ok 800 m ) znajduje się węzeł drogi S7. Jest to jeden z najb...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 744 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15877300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565189 15877300 DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄNIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa. Działka jest lekko nachylona w kierunku jeziora, co tworzy bajec...

Pieniążkowo (Pomorskie, gm. Gniew)

145 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
4000 m2
-