• Nieruchomości woj. Pomorskie

Angielska Grobla | Wyspa Spichrzów | balkon |

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 43m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 930 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

ATUTY
- lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska - prestiżowa Wyspa Spichrzów
- dodatkowa przestrzeń do wypoczynku - balkon
- miejsce postojowe w hali garażowej
- komórka lokatorska
- bliskość Motławy i terenów spacerowych (kilka minut pieszo)
- wysoki standard inwestycji (nowoczesna architektura, części wspólne, zieleń)
- pełna infrastruktura usługowo-gastronomiczna w zasięgu spaceru
- idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie

CHARAKTERYSTYKA: 
Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Gdańska, przy ul. Angielska Grobla. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz estetyczną architekturą wpisującą się w charakter historycznego otoczenia.

Mieszkanie posiada balkon, który stanowi idealne miejsce do relaksu z widokiem na spokojną, śródmiejską zabudowę. Do lokalu przynależy również miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (dodatkowo płatne 100.000zł), co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania.

Układ pomieszczeń 
- salon z aneksem kuchennym 
- sypialnia 
- łazienka
- przedpokój
- balkon

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańska - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta i Motławy. Ulica Angielska Grobla umożliwia szybki dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych oraz infrastruktury miejskiej, a jednocześnie oferuje kameralny charakter.

W najbliższej okolicy znajdują się m.in.:
- Wyspa Spichrzów - nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się część miasta
- Długi Targ oraz Fontanna Neptuna - kilka minut spacerem
- nadbrzeże Motławy i Długie Pobrzeże - idealne na spacery i rekreację
- liczne restauracje i lokale, 

Dodatkowym atutem jest bardzo dobra komunikacja - w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, co umożliwia szybki dojazd do innych części miasta oraz całego Trójmiasta.
To lokalizacja, która łączy klimat historycznego Gdańska z nowoczesnym stylem życia - idealna dla osób ceniących wygodę, prestiż i bliskość miejskich atrakcji.

Zapraszam na prezentację!
Piotr Rudnicki
oferta nr PH398202

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893228
  • Data publikacji: 15 maja 2026 10:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 6

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Piotr Rudnicki

Piotr Rudnicki

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15893228

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

930 000 PLN

21 628 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Piotr Rudnicki

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 43m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2019

Opis - Angielska Grobla | Wyspa Spichrzów | balkon |

ATUTY
- dodatkowa przestrzeń do wypoczynku - balkon
- miejsce postojowe w hali garażowej
- komórka lokatorska
- idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie

W najbliższej okolicy znajdują się m.in.: