• Nieruchomości woj. Pomorskie

Wyjątkowy świeżo wyremontowany dom

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 203m2
  • Rodzaj Dom szeregowiec
  • Cena 2 349 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1992

Opis szczegółowy

DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze), rozkładowy, funkcjonalny, całkowicie wyremontowany i odnowiony 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Gdańsku (dzielnica Chełm). Powierzchnia użytkowa budynku to około 199 m2. Dom został wybudowany w 1992 roku. Ściany fundamentowe wzniesiono z gazobetonu, ściany zewnętrzne wykonano z pustaka ceramicznego oraz gazobetonu ocieplonego styropianem. Dach pokryty panelami z blachy. W skład nieruchomości wchodzą:

Wysoki parter z wejściem od wiatrołapu, powierzchnia 48,4 m2
- salon 22,8 m2
- kuchnia 13,4
- WC 2 m2
- wiatrołap, komunikacja oraz klatka schodowa 10,2 m2

Piętro, powierzchnia 47,1 m2
- pokój 11 m2
- łazienka 6,3 m2
- pokój 10,3 m2
- pokój 11,0 m2
- klatka schodowa 8,5 m2

Poddasze użytkowe o powierzchni 31,8 m2
- duża otwarta gotowa do adaptacji przestrzeń 27,8 m2
- komunikacja 4 m2

Przyziemie o powierzchni 71,8 m2, w którym może funkcjonować odrębne mieszkanie z wyjściem do ogrodu
- pokój 15,4 m2
- łazienka 6,1 m2
- komunikacja 6,6 m2
- kotłownia 1,8 m2
- garaż 27,1 m2
- pomieszczenie pomocnicze 3,0 m2
- schowek 8,2 m2
- klatka schodowa 3,6 m2

W latach 2022 i 2023 przeszedł remont generalny obejmujący cały budynek, wnętrze oraz obejście.
Wykonano między innymi:
- nową elewację budynku wraz z ociepleniem,
- odnowienie pokrycia dachowego,
- wymianę wszystkich instalacji (wodnokanalizacyjnej, grzewczej, elektrycznej oraz kominowej),
- instalacje nowego pieca gazowego z zasobnikiem na wodę marki Buderus pojemność 160 l,
- montaż nowych grzejników oraz ogrzewania podłogowego w przyziemiu ,
- montaż 3 szybowej stolarki okiennej wraz z powiększeniem otworów okiennych w salonie,
- montaż nowych drzwi zewnętrznych, z systemem Yale (centralny zamek),
- montaż nowej bramy garażowej ze sterowaniem na pilota,
- punkt elektryczny z siłą do ładowania samochodu w garażu,
- nowy taras z impregnowanej deski,
- nowe tynki z gładziami gipsowymi wraz z malowaniem,
- montaż nowych wodoodpornych paneli podłogowych PCV,
- montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej,
- nowe schody z drewna bukowego,
- system Smart Home,
- klimatyzację w salonie,
- dodatkową wentylację oraz instalacje elektryczną pod saunę infrared w pomieszczeniu obok garażu,
- system kamer,
- osobną instalację elektryczną w części mieszkalnej przyziemia pozwalającą na zamontowanie, odrębnego licznika energii,
- nową kostkę brukową wokół domu,
- przyłącze wody ogrodowej oraz przyłącze elektryczne pod saunę ogrodową,
- zamianę poddasza na użytkowe z wyprowadzeniem przyłączy do wykonania ewentualnej dodatkowej łazienki.

Wnętrza, zaprojektowane przez architekta zyskały nową aranżację, nowoczesny wygląd oraz modny wystrój. Tworzą przyjemne domową przestrzeń gdzie każdy znajdzie swoje miejsce.
W cenie ujęto zabudowy stałe przytwierdzone do ścian, jak np. kuchnia wykonana na zamówienie, duży sprzęt AGD (lodówka z kostkarką, płyta indukcyjna, okap, piekarnik, mikrofala, zmywarka), oświetlenie stałe zewnętrzne i wewnętrzne.

Działka na której znajduje się nieruchomość ma powierzchnie 344 m2. Jest płaska ogrodzona i posiada zachodnią ekspozycję. Jej ogrodowa część z zachodnią wystawa gwarantuje dużo światła słonecznego, a roztaczający się przed nią zielona panorama uczyni spędzane tam chwile prawdziwą przyjemnością.
Dojazd do posesji odbywa się drogą asfaltową. Ulica jest cicha i spokojna. 

OKOLICA: najbliższa okolica to zabudowa w postaci domów szeregowych, a także niskich bloków wielorodzinnych. W bardzo bliskiej odległości znajdziemy dyskont Biedronka i Lidl, Galerię Handlową z Kauflandem, jako głównym operatorem spożywczym, apteki, liczne mniejsze sklepy specjalistyczne (mięsne, piekarnie, kwiaciarnie itp.). Infrastruktura handlowo-usługowa jest na tyle bogata, że przyszli mieszkańcy nie będą mieć problemu z dopasowaniem oferty konsumpcyjnej pod siebie. W okolicy przedszkola i szkoły. W pobliskim krajobrazie nie brakuje również zieleni.

KOMUNIKACJA: dom jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Gdańska, jak również z innymi miastami aglomeracji, poprzez szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. Zdając się na komunikację miejską, mamy do wyboru linie autobusowe oraz tramwajowe, którymi do centrum miasta dostaniemy się maksymalnie w 10-15 minut.

Nie czekaj spotkajmy się na prezentacji! Zadzwoń!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892670
  • Data publikacji: 14 maja 2026 19:25 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Chełm ,
Bartosz Rodziewicz

Bartosz Rodziewicz

+48XXXXXX568
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom szeregowiec na sprzedaż - Gdańsk, Chełm

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15892670

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 349 000 PLN

11 571 zł/m2
Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Bartosz Rodziewicz

+48798568568

Główne cechy:

  • Powierzchnia 203m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1992

Opis - Wyjątkowy świeżo wyremontowany dom

- salon 22,8 m2
- kuchnia 13,4
- WC 2 m2
- wiatrołap, komunikacja oraz klatka schodowa 10,2 m2

Piętro, powierzchnia 47,1 m2
- pokój 11 m2
- łazienka 6,3 m2
- pokój 10,3 m2
- pokój 11,0 m2
- klatka schodowa 8,5 m2

Poddasze użytkowe o powierzchni 31,8 m2
- duża otwarta gotowa do adaptacji przestrzeń 27,8 m2
- komunikacja 4 m2

- pokój 15,4 m2
- łazienka 6,1 m2
- komunikacja 6,6 m2
- kotłownia 1,8 m2
- garaż 27,1 m2
- pomieszczenie pomocnicze 3,0 m2
- schowek 8,2 m2
- klatka schodowa 3,6 m2

Wykonano między innymi:
- nową elewację budynku wraz z ociepleniem,
- odnowienie pokrycia dachowego,