• Nieruchomości woj. Pomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 32m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 469 800 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1976

Opis szczegółowy

Dwa pokoje do własnej aranżacji, doskonała lokalizacja
Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nas od tętniącej życiem Wyspy Spichrzów czy historycznego 'Starego Miasta'. Dzięki takiemu położeniu na wyciągnięcie ręki posiadamy dostęp do licznych restauracji, kawiarni czy atrakcji turystycznych. W okolicy pełne zaplecze usługowo-handlowe, mniejsze i większe sklepy spożywcze, wszelakie punkty usługowe o różnym przeznaczeniu, restauracje oferujące różnorodną kuchnie czy też przychodnie i placówki medyczne. Tereny rekreacyjne wzdłuż Motławy jak również pobliska plaża na Stogach sprzyjają spacerom i aktywnemu wypoczynkowi.
Mieszkanie doskonale skomunikowane, bliskość komunikacji miejskiej w postaci przystanków autobusowych i tramwajowych, niedaleka odległość od Dworca Głównego oraz sąsiedztwo głównych arterii miasta zapewnia łatwy i szybki dojazd do różnych części Gdańska czy Trójmiasta.
Ocieplony blok z 1976 roku, klatka schodowa po remoncie. Wjazd na teren budynku zabezpieczony szlabanem, w okół ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie do remontu, dające możliwość aranżacji w celu uzyskania lepszej funkcjonalności. Do lokalu przynależy piwnica.
Ze względu na lokalizację oferta idealnie nadająca się do zamieszkania jak i pod wynajem.
Zapraszam na prezentację
Maciej Górka
Metrohouse Gdańsk Warszawska

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889976
  • Data publikacji: 12 maja 2026 18:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Maciej Górka

Maciej Górka

+48XXXXXX244
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15889976

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

469 800 PLN

14 681 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Maciej Górka

+48699585244

Główne cechy:

  • Powierzchnia 32m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1976

Opis - Mieszkanie

Dwa pokoje do własnej aranżacji, doskonała lokalizacja