• Nieruchomości woj. Pomorskie

Lokal biurowy witryna wejście od ulicy Wejherowa

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 53m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 4 500 PLN
  • MiastoWejherowo
  • Rok budowy1950

Opis szczegółowy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.

Lokalizacja:
Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokalizacji przy ulicy Sobieskiego.
Lokal bardzo reprezentacyjny, gustownie wykończony, z wejściem od ulicy. Podkreśla prestiż prowadzonej działalności i zapewnia doskonałą ekspozycję biznesu.
6 minut na pieszo od PKP i PKS.
Bliskie sąsiedztwo sklepów, restauracji, szkół, lokalnej administracji, innych punktów usługowych, zabudowań mieszkalnych, Wejherowskiego Centrum Kultury.

Lokal składa się z:
3 pomieszczeń (w tym pomieszczenia z witryną z wejściem ulicy, wszystkie z oknem),
korytarza,
toalety.

Dodatkowe informacje:
- biuro dostępne od zaraz,
- możliwość umieszczenia szyldu na fasadzie budynku,
- monitoring,
- reprezentacyjne wejście,
- ogólnodostępne parkingi,
- przynależność części chodnika bezpośrednio przed lokalem,
- możliwość zainstalowania alarmu.

Warunki finansowe:
Czynsz: 4.500 zł + prąd (w zależności od zużycia), woda i ogrzewanie gazowe (refaktura), wywóz śmieci.
Kaucja: 4.500 zł.

Najem długoterminowy (minimum 10 lat).

Możliwości:
Duże możliwości aranżacyjne lokalu do własnych celów. Idealny pod działalność premium. Doskonały do prowadzenia wszelkiej działalności biurowej.

Korzyści:
- reprezentacyjna kamienica po modernizacji,
- prestiżowy charakter nieruchomości i lokalizacji,
- bardzo dobra ekspozycja biznesu,
- funkcjonalna i estetyczna przestrzeń,
- lokal gotowy do rozpoczęcia działalności,
- atrakcyjne otoczenie biznesowo-usługowe,
- komfortowa dla klientów i pracowników lokalizacja
- ogólnodostępne parkingi wokół nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889222
  • Data publikacji: 11 maja 2026 14:22 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Wejherowo ,
Magdalena Mózgowiec

Magdalena Mózgowiec

+48XXXXXX288
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Wejherowo

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15889222

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

4 500 PLN

85 zł/m2
Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

Magdalena Mózgowiec

+48574599288

Główne cechy:

  • Powierzchnia 53m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1950

Opis - Lokal biurowy witryna wejście od ulicy Wejherowa

Lokalizacja:
6 minut na pieszo od PKP i PKS.

Lokal składa się z:
korytarza,
toalety.

Dodatkowe informacje:
- biuro dostępne od zaraz,
- możliwość umieszczenia szyldu na fasadzie budynku,
- monitoring,
- reprezentacyjne wejście,
- ogólnodostępne parkingi,
- przynależność części chodnika bezpośrednio przed lokalem,
- możliwość zainstalowania alarmu.

Warunki finansowe:
Kaucja: 4.500 zł.

Najem długoterminowy (minimum 10 lat).

Możliwości:

Korzyści:
- reprezentacyjna kamienica po modernizacji,
- prestiżowy charakter nieruchomości i lokalizacji,