• Nieruchomości woj. Pomorskie

Dom jednorodzinny po odbudowie w 2018r.

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 154m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 550 000 PLN
  • MiastoWejherowo
  • Rok budowy1960

Opis szczegółowy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Ten wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym to propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, która łączy przytulny, domowy klimat z nowoczesną funkcjonalnością. Dzięki starannemu wykończeniu i dbałości o detale, budynek posiada niepowtarzalny charakter, wyróżniający go na tle typowych ofert rynkowych. Największym atutem jest fakt, że dom jest w gotowy do wprowadzenia

Powierzchnia użytkowa: 133,65 m² (parter + poddasze)
Powierzchnia działki: 445 m²
Rok budowy: 1960 r. (całkowita odbudowa i rozbudowa w 2012 r.)
Księga wieczysta: wolna od obciążeń

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

Całkowita odbudowa w 2012 r. - użyto najwyższej jakości materiałów dociepleniowych i konstrukcyjnych
Użytkowe poddasze z czterema pokojami i łazienką
Piękne, unikatowe ogrodzenie - artystyczne rękodzieło lokalnego rzemieślnika
Fotowoltaika do podgrzewania wody + klimatyzacja z funkcją ciepła i zimna
Ogród z miejscem na grilla i wędzarnią elektryczną
Garaż wolnostojący oraz domek narzędziowy
Wyjątkowe, artystyczne wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat tego domu

Dodatkowy strych - miejsce na wszystko Dom posiada funkcjonalny strych, który idealnie sprawdza się jako schowek na rzadziej używane rzeczy. To także przestrzeń z potencjałem - w razie potrzeby możesz ją w przyszłości wyremontować i zaadaptować.
Lokalizacja - cisza i bliskość miasta, nieruchomość leży przy spokojnej, bocznej uliczce, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo. Jednocześnie do centrum Wejherowa dojedziesz w kilka minut, mając pod ręką sklepy, szkoły i urzędy.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter (67,86 m²):

Przestronny salon z kominkiem z rozprowadzeniem ciepła
Kuchnia z jadalnią
Sypialnia
Łazienka

Poddasze użytkowe (65,79 m²):

Cztery pokoje
Łazienka

Strych - dodatkowa przestrzeń gospodarcza lub do adaptacji
Piwnica - pomieszczenia gospodarcze

Standard wykończenia i zakres odbudowy domu:
Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem został kompleksowo odbudowany w 2012 roku, z zachowaniem jedynie części konstrukcji nośnej parteru. Zakres prac obejmował praktycznie pełną rekonstrukcję budynku — zarówno konstrukcyjną, jak i wykończeniową.

Zakres prac konstrukcyjnych:

Budynek został rozebrany do poziomu ścian nośnych parteru
Parter:
usunięto wszystkie podłogi - wykonano nowe (lane)
ściany zostały „ogołocone" do surowej konstrukcji i wykonane od nowa (tynki, instalacje)
częściowo zmieniono układ ścian
Piętro (poddasze użytkowe):
całkowicie rozebrane i wybudowane od nowa
wykonano nowy strop (lany)
cała konstrukcja górnej kondygnacji jest nowa

Konstrukcja i ocieplenie:

Parter (grubsze ściany):
cegła + styropian + pustak + styropian
dodatkowe docieplenie dla uzyskania odpowiednich parametrów termicznych
Poddasze:
pustak 24 cm + styropian 20 cm
wyrównanie parametrów cieplnych względem parteru

Wykończenie i materiały:

Okna: trzyszybowe
Podłogi:
ogrzewanie podłogowe w: łazience, korytarzu, kuchni
wylewki betonowe ok. 25 cm
Drzwi:
wejściowe - nowe
wewnętrzne - dół - pełne, dębowe, góra: pełne, sosnowe (na zamówienie)
Wykończenie:
kafelki wysokiej jakości
nowe tynki w całym budynku

Ogrzewanie:
Do wyboru kilka źródeł:
        1. gazowe
        2. pellet
        3. „śmieciuch" (piec na paliwo stałe)
        4. kominek z płaszczem wodnym

Dodatkowo:

latem: podgrzewanie wody z paneli

Zagospodarowanie zewnętrzne:

wędzarnia + grill
wiata zewnętrzna
garaż

Dom przeszedł gruntowną odbudowę, obejmującą:

nowy strop,
nowe podłogi,
nowe instalacje i tynki,
całkowicie nową kondygnację poddasza,
poprawioną izolację termiczną.

W praktyce oznacza to, że poza częścią konstrukcji nośnej parteru, budynek został wykonany niemal od podstaw.

Ten dom to idealna przystań dla rodziny, która od miejsca zamieszkania oczekuje czegoś więcej niż tylko metrażu - to przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, bliskości i codziennej wygodzie. Każdy zakątek został zaprojektowany tak, by cieszyć oko wyjątkowym klimatem i dbałością o detale, tworząc ciepłą, domową atmosferę, w której od razu można poczuć się „u siebie”.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia prezentacji!

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15758763
  • Data publikacji: 14 maja 2026 05:22 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Pomorskie, Wejherowo ,
Andrzej Leonowicz

Andrzej Leonowicz

+48XXXXXX353
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Wejherowo

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15758763

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 550 000 PLN

10 065 zł/m2
Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

Andrzej Leonowicz

+48585585353

Główne cechy:

  • Powierzchnia 154m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1960

Opis - Dom jednorodzinny po odbudowie w 2018r.

Powierzchnia użytkowa: 133,65 m² (parter + poddasze)
Powierzchnia działki: 445 m²
Księga wieczysta: wolna od obciążeń

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

Użytkowe poddasze z czterema pokojami i łazienką
Ogród z miejscem na grilla i wędzarnią elektryczną
Garaż wolnostojący oraz domek narzędziowy